Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

İMAJ İLE PERFORMANS BİR ARADA

İmaj ile Performans Bir Arada
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
03.04.2011 - 14:00 | Son Güncelleme:

Nisan ayında Garajistanbul'da!

16 Nisan – 24 Nisan 2011 tarihleri arasında garajistanbul’da üçüncüsü düzenlenecek olan uluslararası vakt-imaj (Temps D’images) festivali, bu yıl ağırlıklı olarak müziğin imaj ile olan etkileşimine yer veriyor.

Festivalin bu seneki programında elektronik, dubstep, techno ve deneysel house müzik tarzında videoart ile içiçe geçmiş konserler, disiplinlerarası tiyatro ve dans gösterileri, 3-D mapping çalışmaları, interaktif enstelasyonlar ve İstanbul’daki birkaç üniversite ile yürütülecek olan teknoloji ve sanat etkileşimi üzerine seminerler ve atölye çalışmaları yer alıyor.

Yenilikçiliği ve yaratıcılığı destekleyen vakt-imaj festivalinin tanıtım görsellerini Berlin Film Festivali (Berlinale) ve RUHR.2010 Avrupa Kültür Başkenti gibi önemli kurumlar ile çalışan Jutojo tasarlıyor.

Garajistanbul festival boyunca sürecek konserler ve çok yönlü etkinliklerle kendini YENİ ile ilişkilendiren herkesi vakt-imaj festivaline davet ediyor!

www.garajistanbul.org 

Yayın tarihi: 03.04.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (5)

cok güzel hersey bir arada umarım imkanımolurda giderim

mükemmel bir şeye benziyor kültür sanat müzik tiyatro hepsi bir arada. tam bir festivall

04.04.2011 10:35:38 hanife şahin
5 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER