Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

IMA’DAN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT!

IMA’dan Kaçırılmayacak Fırsat!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
16.01.2011 - 12:00 | Son Güncelleme:

“Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisansüstü Sertifika Programı” açıldı!

IMA, kendi koleksiyon ve markasını yaratmak isteyenler için “Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisansüstü Sertifika Programı” açıyor!

İstanbul Moda Akademisi (IMA) ve London College of Fashion (LCF) işbirliği ile gerçekleşen eğitimlere her dönem yenisi ekleniyor. Mart ayında açılacak olan Moda Tasarımı ve Teknolojisi Lisansüstü Sertifika Programı, moda ve tasarım eğitimi almış ve moda alanında kişisel gelişim ve kariyerini zirveye taşımak isteyenler için LCF ile işbirliği içerisinde kurgulandı.

Programın amacı moda ve giysiyi teknolojiyi kullanarak yenilikçi bir yaklaşımla yorumlayan, estetik anlayışlarını kendi tasarımcı kişiliklerini benimseyerek aktarabilen, moda endüstrisini global anlamda anlayabilen ve kişisel yaratıcılığı bu anlayış ile birleştirebilen kişiler yetiştirmek.

Eğitime katılan modaseverler teorik ve uygulamalı derslerin yanısıra koleksiyon oluşturmayı, kendi markalarını yaratmayı öğrenecekler ve programı kendi tasarım briefleri ile hazırlanmış ve kendileri tarafından geliştirilmiş bir konsepte bağlı olarak ortaya çıkmış bir final projesi ile tamamlayacaklar.

“Moda Editörlüğü”, “Styling” ve “Yaratıcı Kalıp Teknikleri” eğitimleri IMA’nın yeni müjdeleri arasında!

Ayrıntılı Bilgi için:

www.istanbulmodaakademisi.com 

Yayın tarihi: 16.01.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Moda tasarımı için kursa gitmeyi uzun zamandır düşünüyordum, inceledim gerçekten çok güzel bir okul, sertifika vermesi benim için önemliydi, bilgi için teşekkürler.