Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HÜLYA KOÇYİĞİT YILIN BABASINI SEÇİYOR

Hülya Koçyiğit Yılın Babasını Seçiyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.06.2011 - 14:00 | Son Güncelleme:

Babalar ve çocuklarına sınırsız eğlence!

Pelican Mall Alışveriş ve Yaşam Merkezi, bu sene Babalar Günü’nü 3 gün boyunca devam edecek olan farklı etkinlikler ile adeta bir şenlik havasında kutlayacak.

Herkesin ücretsiz olarak katılabileceği ve 17 – 18 – 19 Haziran tarihlerinde düzenlenecek etkinlikler kapsamında Türk Sineması’nın dev ismi Hülya Koçyiğit, Okyanus Koleji işbirliği ile “Yılın Babası” nı Pelican Mall’da seçiyor.

17 Haziran 2011 tarihine kadar, babalarını “Yılın Babası” olarak görmek isteyen çocuklar tarafından çekilecek Babam ve Ben konseptli fotoğrafları, info@pelicanmall.com.tr adresine mail atarak ya da Pelican Mall danışmasına teslim ederek yarışmaya katılabilecek çocuklar, gönderdikleri fotoğraflara ad, soyad, iletişim bilgileri ve babalarının ismini de ekleyerek babalarını Yılın Babası seçtirebilmenin heyecanını yaşayacak.

18 Haziran Cumartesi günü seçilecek Yılın Babası, Hülya Koçyiğit’ten ödülünü alarak Pelican Mall'dan sürpriz hediyeler kazanma fırsatı sağlarken, aynı zamanda dereceye giren ilk üç fotoğrafa konu olan babalar da Pelican Mall’dan farklı hediyeler kazanma şansı yakalayacak. Yılın Babası yarışmasında dereceye giren tüm fotoğraflar aynı zamanda Pelican Mall’da sergilenecek.

Pelican Mall 

Yayın tarihi: 11.06.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.