Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

HELEN DORON'DAN AİLELERE MİNİ FESTİVAL!

Helen Doron'dan ailelere mini festival!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
21.01.2015 - 10:35 | Son Güncelleme:

Helen Doron, 31 Ocak günü Zorlu Center Şehir Sahnesi'nde ailelerin keyifli bir gün geçireceği ücretsiz bir mini festival düzenliyor.

Uzman Psikolog Buket Tibet ve Marmara Üniversitesi Doçent Yardımcısı Özgül Polat’ın katılımıyla aileleri aydınlatacak Çocuk Psikolojisi ve Pedagoji söyleşileri, “Bebeğimin Beslenme Kitabı” ile ün yapmış Sibel Güngör’den minikler için özel sağlıklı yemek atölyesi ve aileleri bilgilendirici soru-cevap seansları, Helen Doron’un özel İngilizce dersleri, fitness aktiviteleri, eğlenceli oyunlar ve sürpriz ikramların olduğu bu dolu dolu özel gün için aileler 31 Ocak Cumartesi günü saat 13:00 – 16:00 arası Zorlu Center’da buluşuyor.

Ailelere özel etkinliklere her ay farklı bir seçkin lokasyonda devam etmeyi planladıklarını belirten Helen Doron Türkiye Genel Müdürü Bora Gündüzyeli; “Ülkemizdeki birçok eksikliğin kökeninin aslında erken yaşta eğitim konusundaki yetersizlikten kaynaklandığını gözlemledik. Yapacağımız etkinliklerdeki temel amacımız hem Helen Doron deneyimini okullarımızın sınırlarında bırakmayıp daha çocuğumuzun onunla kucaklaşmasını sağlamak hem de her birimizin hayatının önemli bir parçası olan ilk yaşlarımızdaki edinimlerimizin önemine dikkat çekmek” görüşünü vurguluyor.

Yayın tarihi: 21.01.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.