Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

GELENEKSEL BİR SERGİ

Geleneksel Bir Sergi
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
26.03.2011 - 12:00 | Son Güncelleme:

Geleneği temsil eden muhteşem bir sergi sizleri bekliyor.

Anadolu Kadın Başlıkları ve Antika Kına Elbiseleri Sergisi Deposite'de sizleri bekliyor.

Geçmiş yüzyıllar içerisinde oluşup günümüze taşınan ve bir geleneği temsil eden orijinal Anadolu Kadın Başlıkları ve Antika Kına Kostümleri Sergisi Deposite Outlet Merkezi’nin içinde yer alan Sanat Merkezi’nde açıldı.

Sergide tüm ülkemizin değişik yörelerinden derlenmiş Üstün Gürtuna’nın özel koleksiyonundan alınmış orijinal 31 adet kadın başlığına ve 12 adet antika kına kıyafetine yer veriliyor.

Sergi, Deposite Outlet Merkezi’nin farklı sergilerine ev sahipliği yapan Deposite Sanat Merkezi’nde 20 Nisan 2011 tarihine kadar ücretsiz olarak gezilebilir. 

www.deposite.com.tr

Yayın tarihi: 26.03.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (11)

ne kadar güzeller eskiyi hatırlamak tarihimizi...Türk tarihi, osmanlı tarihi hepsi apayrı güzelliği var.Ne kadar güzel tarihi emekleri olan bir memleketim var onur duyuyorum.Güzel memleketim güzel atalarımı saygı duyuyorum...

28.03.2011 11:41:01 NESLİHAN ALAK

çok güzel..yöresel kıyafetlerimiz nekadar da güzel sergilenmiş..unutmamak gerekiyor sanırım... böle sergilerin artmasını çok isterim...insan zevkle va hayranlıkla izliyor gerçekten...

28.03.2011 11:10:10 sevgi şeker
11 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER