Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

EYVAH EYVAH 2 VİZYONDA!

Eyvah Eyvah 2 Vizyonda!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
07.01.2011 - 14:00 | Son Güncelleme:

En az ilki kadar eğlenceli film, dolu dolu içeriğiyle sizlerle!

İlki ile sinema izleyicisinin büyük ilgisini toplayan Eyvah Eyvah filminin ikincisi sinemalarda! Film Türkiye’de 300, Avrupa’da 100 kopya ile bugün vizyona girdi!

Senaryosu yine Ata Demirer’in kaleminden çıkan devam filminde, ilk filmde olduğu gibi Ata Demirer, Demet Akbağ, Özge Borak, Salih Kalyon, Tanju Tuncel, Meray Ülgen ve Bican Günalan yer alıyor.

Seyircinin çok sevdiği Hüseyin ve Firuzan’a bu kez birbirinden eğlenceli karakterleriyle Tarık Ünlüoğlu, Ayşenil Şamlıoğlu, Teoman Kumbaracıbaşı, Şener Kökkaya, Selçuk Uluergüven ve Murat Serezli de eşlik ediyor.

Filmin Konusu

Serinin birinci filminde, babası Ali Rıza Şeker’i bulan Hüseyin için artık halledilmesi gereken tek bir şey kalmıştır; o da Geyikli’deki sevdalısı hemşire Müjgan’a kavuşmak ve Firuzan ablasının hediye ettiği yüzüğü verip Müjgan’ın kalbini kazanmak.

Can dostu Firuzan ablası, babası Ali Rıza Şeker ve terzi Ramiz ile beraber Geyikli’ye yola çıkan Hüseyin, bu serüvende de hayatının Eyyvah Eyvah zamanlarını Firuzan ile paylaşacak, onlar artık yola beraberlerdir.

Babası Ali Rıza Şeker ve dostu Firuzan’la birlikte Müjgan’a koşan Hüseyin’i bu filmde de ilk filmdeki gibi bir çok sürpriz beklemektedir.
Hüseyin’in yolunu gözleyen dedesi ve ninesinin, yıllar sonra çıkıp gelen baba Ali Rıza Şeker’in ve diğer kahramanların yeni hikayesini bize yine klarnet anlatacak. 

Yayın tarihi: 07.01.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (2)

malesef ata demirer'i sevemiyorum..

27.03.2011 23:40:04 Semra Yağmur

İlk filmden inanılmaz keyif almıştım. Genelde devam filmleri çirkin oluyor ama Ata Demirer'e güveniyorum güzel bir senaryo hazırlamıştır umarım. En kısa zamanda gideceğim.