Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EN RENKLİ ANNE, BEBEK, ÇOCUK FUARI BAŞLIYOR!

En renkli anne, bebek, çocuk fuarı başlıyor!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
06.11.2015 - 13:10 | Son Güncelleme:

İBS 30 gün boyunca hediye verecek.

Türkiye'nin en büyük, en eğlenceli, en renkli anne, bebek, çocuk etkinliği İBS, bu yıl 11-13 Aralık tarihleri arasında, İstanbul Kongre Merkezi'nde düzenlenecek.

Sürprizi bol bu büyük buluşma için geri sayım başlarken, sosyal medya kanalları üzerinden gerçekleştirilecek olan 18 yarışmanın startı ise verildi.

Oto koltuklarından pusetlere, oyuncaklardan hijyen malzemelerine, çocuk kıyafetlerinden anne bakım ürünlerine kadar pek çok hediyenin verileceği yarışmalar 11Aralık'a kadar devam edecek. İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı, 11-13 Aralık tarihlerinde ise fuar alanında ekstra yarışmalar düzenleyecek. İBS, hem sosyal medya kanalları üzerinden yapacağı hem de fuar alanında gerçekleştireceği yarışmalar ile binlerce ebeveyn ve çocuğa hediye vermeyi hedefliyor. İBS, 2014 yılında 2 bin aileyi sevindirmişti.

YARIŞMALAR BAŞLADI

En hızlı, en yaratıcı, en çılgın ailelerin yarışacağı birbirinden ilginç sosyal medya yarışmalarına bu adreslerden katılabilirsiniz:

www.ibsfuar.com
www.facebook.com/ibsfuar
www.twitter.com/ibsfuar
www.instagram.com/ibsfuar

Bu yıl dördüncüsü düzenlenecek olan İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı'nın gelenekselleşen sosyal medya yarışmaları 11 Aralık'a kadar 18 farklı başlık altında gerçekleşecek. İBS tarafından düzenlenen yarışmalardan 4 tanesi ise çok özel. Dünyanın en ünlü sokağını karakterleri ile birlikte gösteriler yapmak üzere 11-13 Aralık tarihleri arasında İBS'ye getiren fuar yöneticileri, ayrıca sosyal medya kanalları üzerinden Susam Sokağı temalı yarışmalar düzenleyecek.

Yayın tarihi: 06.11.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.