Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

EKOLOJİ GÜNLERİ BAŞLIYOR

Ekoloji Günleri Başlıyor
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.11.2010 - 13:15 | Son Güncelleme:

Organik ürünü sadece üreten değil tüketen bir toplum olmanın önemi vurgulanıyor.

Ekoloji Günleri, Türkiye’deki organik ürün üreticisi, ithalatçısı ve tüketicisini Fulya Fuar ve Kongre Merkezi’nde, 4-7 Kasım 2010 tarihinde bir araya getiriyor.

Organik ürünü sadece üreten değil tüketen bir toplum olmanın önemine de vurgu yapılacak etkinlikte gıdadan tekstile, temizlik maddelerinden kozmetiği kadar pek çok ürün tüketiciye sunulacak.

Gerçekleştirilecek Ekoloji Günleri ile organik ürünlere güvenin tazelenmesi ve topluma organik ürün tüketme bilinci aşılanması hedefleniyor. Dünya organik ürün üretiminde ön sıralarda yer alan Türkiye’nin tüketimde de bilinçli hareket etmesinin önemi bir kez daha vurgulanacak.

Etkinlik ayıca, Çanakkale Ayvacık’ta hayvanların özgürce orman içerisinde dolaşarak beslendiği, Türkiye’nin ilk sertifikalı organik kırmızı etini üreten Ayvacık Organik Et Üreticileri Birliği tarafından bu yıl hizmete giren Ayvacık Organik Et Kooperatifine de ev sahipliği yapıyor.  

Yayın tarihi: 05.11.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

bu tarz fuarlara herkesin katılması gerekir

26.03.2011 15:07:18 leyla altun