Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DÜNYAYI KASIP KAVURAN KİTAP TÜRKÇE’YE ÇEVRİLDİ!

Dünyayı kasıp kavuran kitap Türkçe’ye çevrildi!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
04.05.2018 - 17:01 | Son Güncelleme:

Uluslararası bestseller olan “Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın”, geçtiğimiz günlerde raflarda yerini aldı.

Kadınlar tarafından ilgi ile takip edilen ve kitapları için “Kalp Darbesi” anlamına gelen “Coup de Coeur” olarak betimlenen Fransız yazar Virginie Grimaldi’nin romanı Yan Pasaj imzası ile kitap severlerle buluştu.

Kadınların kalbine seslenmeyi çok iyi bilen bir yazar Virginie Grimaldi “Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın” kitabında aşka, yaşama sevincine, dostluğa, aileye yer verdiği kadar; hayal kırıklıklarına, ölüme, yas zamanlarına da etkileyici bir dille değiniyor. Kurgusu ve hikayesi ile hayatın aynası gibi, herkesin kendisinden bir şeyler bulabileceği bir kitap.

“Büyüdüğün Zaman Anlayacaksın” 4.7/5 olan Amazon ve 4.3/5 olan Goodreads puanı ile Fransa’daki bestseller başarısını Türkiye pazarında da taşıyacak gibi görünüyor.

“Bu roman kesişen yolların, buluşulan kavşakların hikâyesi.
Anlatacak bir hayatı olanların, yeni bir hayat inşa edenlerin,
düşüp düşüp tekrar ayağa kalkanların…
Aşkların, değişimin hikâyesi.”

Yaza girdiğimiz bu günlerde uzatın ayaklarınızı denize karşı, alın okuyun bu kitabı! İçiniz umutla, yeniden başlama istediğiyle, yaşama sevinciyle dolsun…
 

Yayın tarihi: 04.05.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.