Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DÜNYANIN EN ÜNLÜ MARKASI KİD’S STORY’DE!

Dünyanın En Ünlü Markası Kid’s Story’de!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
10.02.2011 - 11:28 | Son Güncelleme:

Théophile & Patachou sağlıklı organik bebek-çocuk ürünleri, Kid's Story mağazalarında!

“Fashion” çocuk giyimine özel ilk çok markalı tasarımcı konsept mağazası artık Türkiye’de de sevenleriyle buluştu.

Dünya’nın sadece seçkin butiklerinde sergilenen kaliteli ve en sağlıklı organik bebek-çocuk ürünleri ile hizmet veren Théophile & Patachou, Türkiye’de ilk kez Kid’s Story mağazasında Ocak ayı itibariyle beğenilere sunuldu. Kraliyet Aileleri ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri tarafından tercih edilen Théophile & Patachou çocuk ev ürünleriyle Nişantaşı’ndaki Kid’s Story mağazasında tutkunlarıyla buluştu.

Marka, “az ama öz” unsurunu benimseyerek, kullanılan malzemelerin kalitesine önem veren ustalıklı tasarımları, zarif işlemeleri ve yumuşak tonlarıyla %100 Belçika tasarımına sadık kalıyor. Tüm tekstil ürünleri Belçika’da üretilirken, mobilyalar için dünyada en önemli üretici ülke olan İtalya tercih ediliyor. Théophile & Patachou bebek ve çocuk odası için sunulan seçkin mobilya koleksiyonlarıyla, ebeveyenleri de bu renkli ve masalsı dünyaya çağırıyor.

Kid’s Story’nin tasaramını Théophile & Patachou ile birlikte gerçekleştirdiği Abdi İpekçi’de yer alan yeni mağazasında, bebekleri banyo yaptırırken, giydirirken, gezdirirken, odalarını döşerken kullanılabilecek özel koleksiyonlar ile hayranlık uyandırıyor. Koleksiyonların, rahatlığı, estetiği ve işlevselliği son derece göz önünde tutulurken şık tasarımlarla bütünleşen sunum, bebeklerin ve küçük çocukların tüm ihtiyaçlarını karşılayacak. 

Yayın tarihi: 10.02.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

cok kaliteli ürünler

24.03.2011 12:55:05 gülşah kaplan