Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BİR KABARE ŞOV

Dünyada eşi benzeri olmayan bir kabare şov
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
17.05.2014 - 15:00 | Son Güncelleme:

Kadınlara özel bu performansta hem duygulanacak hem de çok eğleneceksiniz.

Ayhan Aktaş, Hakan Ummak ve Koray Kadirağa’nın gerçekleştirdiği kadınlara özel Jam Session Cabaret şovda hem duygusal hem de eğlence dolu anlar yaşanıyor.

Üç adam kadınlarla başbaşa…

İstanbul’da dünyada eşi benzeri olmayan bir kabare şov başlıyor. Tiyatro ve televizyon dünyasından tanınmış üç oyuncu Ayhan Aktaş, Hakan Ummak ve Koray Kadirağa gerçekleştirdikleri kadınlara özel performansta pek çok mevzuyu konuşuyor. Hem duygusal hem de eğlenceli anlarla dolu bu şova Jam Session Cabaret diyorlar!

Ne var ne yok!

Jam Session aslında müzisyenlerin bir araya gelip doğaçlama yaparak çalmalarına deniyor. Bu şovda ise üç adam kelimelerle doğaçlama yapıyor. Aşktan yalnızlığa, aldatmadan evliliğe bir çok konu başlığı bulunan bu şova DJ setiyle Hande Göksan eşlik ediyor.
Sadece kadınlara özel bir gösteri olmasının birden fazla sebebi var. Her şeyden önce onların rahatlığı ve kendilerini iyi hissetmeleri için çaba sarf edecek olan bu üçlü, hiç konuşulmayanları konuşacak.

Tarihler:

24 Mayıs saat 20.30
28 Mayıs saat 20.30

Adres: Hüseyin Ağa Mah. Kamer Hatun Cad. No:10 Beyoğlu / İstanbul - ŞIMARIK

Telefon: 0 533 258 93 93

Yayın tarihi: 17.05.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.