Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DÜNYACA ÜNLÜ AT GÖSTERİSİ İSTANBUL’DA!

Dünyaca ünlü at gösterisi İstanbul’da!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
02.04.2014 - 11:05 | Son Güncelleme:

“Lord Of The Horses” izleyenleri büyülü bir yolculuğa davet ediyor.

Dünyaca ünlü at gösterisi “Lord Of The Horses (Atların Efendisi)” Türkiye'de ilk kez sahne alıyor. İspanyol binicilik ustası Miguel Barrionuevo ve Alex Giano’nun ekibi eşliğinde gerçekleştirilecek gösteri, izleyenleri büyülü bir yolculuğa çıkaracak.

Miguel Barrionuevo ve Alex Giano'nun mükemmel ekibi eşliğinde çağdaş at sanatının en iyi paylaşımı ile büyülü bir yolculuğa çıkacaksınız. Türkiye’de ilk kez sahnelenecek olan Atların Efendisi gösterisindeki biniciler ekibinde Barrionuevo'nun yanı sıra Alejandro Barrionuevo, Alex Giona, Manolo Zumariva, Ricardo Navas ve Voltige Sherzod Mamatov da yer alıyor.

Atların Efendisi; sanat, güç ve gurur dolu bir gösteri... Usta ve atı birleştiren koşulsuz sevgi, muhteşem ışık ve görsel şov ile dev bir gösteriye dönüşüyor. Gösteride 60 at görev yapıyor.

Çocukluk hayallerinin anılarını, adrenalin tutkularını, özgürlük içinde koşan ve akrobasi yapan atları, komik midillileri, kuyruklu yıldızları, mistik dervişlerin fantezilerini, hız ve cesaret arasında görünmez bağlantıları izleyeceksiniz.

Tarih: 04 Nisan’dan 27 Nisan’a kadar her Cuma, Cumartesi ve Pazar

Yer: Ülker Sports Arena, İstanbul

 

Lord Of The Horses

Yayın tarihi: 02.04.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.