Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DR. GÖKÇEN ERDOĞAN SIRRA KALEM'LE GERİ DÖNÜYOR!

Dr. Gökçen Erdoğan Sırra Kalem'le geri dönüyor!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.05.2015 - 12:30 | Son Güncelleme:

Dr. Gökçen Erdoğan'ın yazdığı gerçek yaşam öykülerinden oluşan Sırra Kalem, insanların kusurlu buldukları yaşamlarını paylaşanlara yazıldı.

Sırra Kalem, adresine ulaşmayan tüm duygular adına yazılan, iyileşme sağlaması umulan ve lafı dolandırmayan ‘iç hesaplaşma’ mektuplarından oluşuyor.

Sarsıcı yaşam öyküleri ve gerçeklik duygusuyla, insanların ortak vicdanını uyandırmanın, ortak noktalarını işaret etmenin, yani onlara ayna tutmanın ve böylelikle yalnızlıklarını bir nebze de olsa azaltmanın mümkün olduğuna inanan Erdoğan, incelikle hazırladığı ikinci kitabında Cinsel Terapist yetkinliğini yine, yeniden etkin biçimde kullanıyor. 

Gökçen Erdoğan Sırra Kalem’i yazarken aklından geçenleri, şu cümlelerle anlatıyor:

“Bu kitap, kusurlu buldukları yaşamlarını açıklıkla paylaşanlara yazıldı. Onların, adresine hiç varmayan özürlerine, pişmanlıklarına, minnetlerine ve itiraflarına… Kendileriyle konuşamadıkları için bir parçaları daima eksik kalanlara, ‘söyleseydim tam da bunu söylerdim’ diyen ama susanlara yazıldı. Hikayesi kadar ‘'var olan’' insanlara…”

Trend Yayınevi tarafından okuyucuyla buluşturulan Sırra Kalem, 49 farklı bölüm ve 208 sayfadan oluşan akıcı ve hisli bir başucu kitabı olmaya aday.
 

Yayın tarihi: 14.05.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.