Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DİSNEY ANNELERLE BİR ARAYA GELDİ!

Disney annelerle bir araya geldi!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
14.09.2015 - 12:31 | Son Güncelleme:

Disney annelerle buluşup annelerin beklentilerini dinledi. Disney ve annelerin buluşmasında psikologlar annelerin sorularını yanıtladı!

Nesiller boyu anlattığı hikâyeler, yarattığı karakterler ve yaşattığı deneyimlerle kalplere hitap eden Disney, düzenlediği interaktif bilgi paylaşım platformlarıyla uzman konuklar ve ebeveynleri bir araya getiriyor. İlki Cuma günü gerçekleşen Disney Anneler Buluşması’nın konuğu Psikolog ve Yazar Prof. Dr. Üstün Dökmen oldu.

Dünyanın en değerli eğlence markası olan Disney, uzman konuklar ve ebeveynleri interaktif bilgi paylaşım toplantılarında bir araya getiriyor. Cuma günü Bebek’te gerçekleşen toplantıların ilkine blogger annelerin ilgisi büyük oldu. Nora Romi’nin moderatörlüğünde gerçekleşen toplantının açılış konuşmasını Disney Türkiye Pazarlama Direktörü Armağan Milli gerçekleştirdi. “Disney olarak kendimizi kalplere dokunan eğlencenin adresi olarak tanımlıyoruz ve tüm aile bireylerinin hep birlikte paylaşabileceği sihirli anlar yarattığımızı söylüyoruz çünkü gerçek sihrin öncelikle aile içi paylaşımlarla ortaya çıktığını biliyoruz” diyen Milli “Disney’in dünyanın bir numaralı eğlence markası olması bir tesadüf değil; başarımızın sırrı titizlikle hazırladığımız, yüksek kaliteli, güvenilir, eğlenceli ve yaratıcı hikayelerle kalplere dokunuyor olmamızdır” diye konuştu.

disney

“Annelerin her zaman yanında olan Disney olarak düzenli aralıklarla annelerle bir araya gelmeyi, hepimizin ortak beklentilerini, sıkıntılarını ve çözüm yollarını uzman bir konuğun yol gösterici önerileri eşliğinde tartışmayı istiyoruz” diyen Milli, Bir sonraki hedeflerinin bunu fiziki buluşmalardan öteye taşıyıp sosyal medya kanalları aracılığıyla annelerle daha interaktif bir ortamda paylaşımlara dönüştürmek olduğunun altını çizdi.

disney

Milli’nin ardından söz alan Prof. Dr. Üstün Dökmen ise konuşmasını çocuğun dünya ile tanışması sürecinde ihtiyaç duyduğu temel değerlerin, gelişen teknoloji ile onlara veriliş şekli üzerine kurdu. Günümüzde çocukların gelişimi sırasında onlara verilmesi gereken değerleri kitaptan canlı arkadaşa, oyundan çizgi filme, televizyona kadar, pek çok farklı kanalla verdiğimizin altını çizen Dökmen “Değerler değişmese de hızlı teknoloji, bu değerleri aktarma şeklimizde değişiklikler yaratıyor. Peki biz bu değişim süresinde çocuklarımıza neyi nasıl aktarmalıyız” sorusunun yanıtı üzerine yoğunlaştı. Dökmen, konuşmasının ardından annelerden gelen soruları da yanıtladı.

 disney

DİSNEY CHANNEL YEPYENİ ÇİZGİ FİLMİYLE ÇOCUKLARA BİLİM VE UZAYI ÖĞRETECEK!

Anneler buluşmasında Disney Channel ekranlarında başlayacak “Miles Yarının Ötesinde” adlı yepyeni bir çizgi filmin de duyurusu yapıldı. 28 Eylül’den itibaren her gün Disney Channel’da ekrana gelecek olan Miles Yarının Ötesinde, galaksiler arası maceraya atılan 7 yaşındaki Miles ve ailesinin hikayesini konu ediyor. NASA astronotları danışmanlığında hazırlanan çizgi film, çocuklara bilim ve uzay hakkında ilginç bilgiler vermenin yanı sıra ailenin önemi, problem çözme ve yardımlaşma konularında mesajlar aktarıyor.
 

Yayın tarihi: 14.09.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.