Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AVEA İLE DİJİTAL SAĞLIK ZİRVESİ BAŞLIYOR

Avea ile dijital sağlık zirvesi başlıyor
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
21.08.2014 - 11:55 | Son Güncelleme:

Türkiye’nin en önemli dijital sağlık zirvesinin konuşmacıları belli oldu!

Digital Health Summit Turkey; Avea’nın ana sponsorluğunda 17-18 Eylül’de İstanbul Park Bosphorus Hotel İstanbul Balo Salonu'nda gerçekleşecek. Zirveye, dünya sağlık sektörünün IT gurusu Shahid Shah’ın yanı sıra birçok önemli isim konuşmacı olarak katılacak.

Avea’nın ana sponsorluğunda bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan "Digital Health Summit Turkey" yine geniş bir katılım sağlayarak sağlık sektörüne vizyon kazandıracak yeni dijital sağlık çözümleri ile sektörü buluşturacak. 17-18 Eylül’de İstanbul Park Bosphorus Hotel İstanbul Balo Salonunda gerçekleşecek etkinliğin, geniş paydaş katılımı ile üst düzey kamu yöneticileri başta olmak üzere, büyük hastane gruplarını, hastane birliklerini, sağlık sigorta şirketlerini, kurumları (bankaların, teknoloji firmalarının sağlık sorumluları, vs. ) bir araya getirmesi bekleniyor.

Alanında uzman birçok konuşmacının katılacağı zirvede kamunun dijital sağlık teknolojilerine bakış açısı, konunun hukuksal boyutu, dünyada dijital sağlık alanındaki vizyoner yaklaşımlar, giyilebilir teknolojiler ve bu konudaki girişimci projelerin paylaşımı sunumlardan bazılarını oluşturacak.

Dijital sağlık uygulamalarının sunduğu olanaklar sayesinde katılımcı, güçlü, farkındalığı artan hasta ve kullanıcı profili üzerinde odaklanılacak olan zirvede; sağlığın IT gurusu olarak bilinen Nestpective Communications LCC şirketinin CEO’su Shahid Shah’ın yanı sıra, Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Dr. Şuayip Birinci, Sağlığın Geliştirilmesi Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ömer Tontuş, Intel Türkiye, Orta Doğu ve Afrika Bölge Başkanı Çiğdem Ertem, Janssen Türkiye, Satış ve Paydaş İlişkileri Direktörü Dr. Kamil Levent Arslan ve Avea Kurumsal İş Çözümleri Kıdemli Müdürü Murat Erim konuşmacı olarak yerlerini alacaklar.

Yayın tarihi: 21.08.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.