Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

DAHA SAĞLIKLI YAŞAMIN SIRLARI BU FESTİVALDE!

Daha sağlıklı yaşamın sırları bu festivalde!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
10.05.2018 - 10:00 | Son Güncelleme:

MEYEV Vakfı ve Bouton Medya tarafından İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Kurumu, Yeşilay Cemiyeti, Kızılay ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi destekleriyle 12-13 Mayıs'ta düzenlenecek Sağlıklı Yaşam Festivali, İstanbul’un ikonik ve parklarındaki etkinlikleriyle meşhur Bağdat Caddesi Göztepe mevkiinde gerçekleşecek.

Sezonun finalinde ilk kez gerçekleşecek olan festival, Göztepe İstanbul’daki Park Residences Cadde’de düzenlenecek. Daha sağlıklı bir yaşam tarzı arayışı olanlar veya mevcut yaşam tarzını zenginleştirmek için yeni yollar arayanları buluşturan 1. Sağlıklı Yaşam Festivali‘de sağlıklı yaşama dair her şeyi bulabilirsiniz!

Enerji, verimlilik ve mutluluk sağlıklı bir yaşam tarzı ile gelişir. Bu Mayıs, İstanbullular festival sayesinde sağlıklı beslenme, sağlıklı kilo kontrolü, sağlıklı aktiviteler yapma ve sağlıklı bir yaşam tarzı konularında daha fazla bilgi edinebilecekler.

Festival

Kalp ve Damar Cerrahı, Sunucu, Yazar Doç Dr. Halit Yerebakan’ın düzenlediği festivale Biyoteknoloji ve Mikrobiyoloji Uzmanı Kimyager İbrahim Saraçoğlu, Dahiliye Uzmanı Ayça Kaya, Diyetisyen Yekbu Köseoğlu gibi pek çok ünlü isim katılacak. Katılımcılarla hastalıkların önlenmesine ve stresin azaltılmasına yardımcı olabilecek yaşam tarzı değişiklikleri hakkında yeni fikirlerini paylaşırken katılımcılar yaklaşık 25’den fazla ÜCRETSİZ ders ve atölye çalışması deneyimini yaşayabilecekler.

Tüm eğitim oturumlarına ek olarak, festivalde ünlü şeflerden yemek gösterileri, pratik yemek tarifleri ile sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlanacak. Festival katılımcıları ayrıca yoga, pilates ve crossfit gösterileri izleyebilme ve derslerine katılabilme şansı bekliyor.

Festivalle ilgili ayrıntılı bilgiye festival.dryerebakan.com adresinden veya (551) DR YRBKN (379 7256) numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.
 

Yayın tarihi: 10.05.2018
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.