Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUKLARA TİYATRO ATÖLYESİ

Çocuklara Tiyatro Atölyesi
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

"Oyun yaz, oyna yönet" diyen Galataperform, minik oyuncuları bekliyor.

Galataperform, “Oyun yaz, oyna, yönet” sloganıyla minik oyuncu adaylarına muhteşem bir eğitim programı hazırladı. Ayrıca tiyatro eğitimini tamamlayan çocuklara, yıl sonunda sahneye çıkma şansı veriliyor.

8-12 yaş arasındaki çocukların katılabileceği atölyede katılımcılar, tiyatronun farklı alanlarında (oynamak, yönetmek, yazmak) görev alarak bir tiyatro oyununu ekip ruhuyla sahneleme sürecini birlikte paylaşıyorlar.

Bu süre boyunca oynayacakları eğlenceli oyunlar ile empati kurma, sosyalleşme, iletişim ve dikkatlerini yoğunlaştırabilme yeteneklerini ayrıca bedenlerini keşfetme ve grupla uyum sağlama becerilerini geliştiriyorlar. Çocuklar, yaratıcılık yönlerini keşfederken kendilerini tanıyor ve ifade etmede özgüven kazanıyorlar. Bu beceriler oynayarak, yazarak ve yöneterek geliştiği için bunları okul ve sosyal yaşantılarına kolaylıkla aktarabiliyorlar.

Tiyatro atölyesi 8 Ocak 2011 Cumartesi gününden itibaren her Cumartesi saat 11.00- 13.00 arasında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü öğretim görevlisi Lemi Mark Levitas tarafından 5 aylık bir süre boyunca gerçekleşecek. Mayıs ayının sonunda atölyeden ortaya çıkan oyun Galataperform’da sahnelecek.

GalataPerform
Büyük Hendek Caddesi no: 21/1 Galata Kuledibi Şişhane

Tel: 212 243 99 91
Cep Tel: 0536 453 06 35 

Yayın tarihi: 08.01.2011
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
  
Bir yastıkta kocamakyeniCarpe DiemDolunay Kadıoğlu

Bir yastıkta kocamak

En ufak tartışmada yataktan giden kişilerden misiniz yoksa yaşanan tüm zorluklara, kavgalara rağmen yatakta kalıp beraber uyumaya çalışanlardan mı? Devamı >
Mavi yumurta diğer yumurtalardan daha mı faydalı?yeniAilenizin DiyetisyeniM. Turgay Köse

Mavi yumurta diğer yumurtalardan daha mı faydalı?

Mavi yumurta nedir? Mavi yumurtanın diğer yumurtalardan farkı nedir? Mavi yumurtanın faydaları nelerdir?Devamı >
Sivilceli cilde nasıl makyaj yapılır?yeniGüzellik SırlarıYasemin Fatih Amato

Sivilceli cilde nasıl makyaj yapılır?

Sivilceleri sıkmak ve kaşımak cilde kalıcı hasar verir. Sivilce oluşumunu önlemek için tüketilen besinleri de gözden geçirmek gerekir. Çikolata, dondurma, şekerleme gibi yiyicekler sivilce oluşumunu hızlandırır.Devamı >
Doğum kilolarını böyle verin!Sağlam Kafa Sağlam VücutAyfer Sağlam

Doğum kilolarını böyle verin!

Doğum sonrası kilolarından kurtulmak isteyen anneler, çocuğu ile spor yapmak isteyen anneler ‘Puset egzersizleri’ tam sizin için.Devamı >