Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ÇOCUĞUM DERS ÇALIŞMAYI NASIL SEVER?

Çocuğum Ders Çalışmayı Nasıl Sever?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
27.03.2011 - 14:00 | Son Güncelleme:

Ailelere rehber bir kitap.

Beyhan S. Çörekçi, Ufuk Silahdaroğlu ve Danışman Psikolog Nüket Diner’in kaleme aldığı Çocuk ve Ders kitabı, tüm anne ve babalara güzel bir rehber oluyor.

Anne baba olarak çocuklarımıza iyi bir gelecek hazırlamak istiyoruz ve bunun da ancak iyi bir eğitimle mümkün olduğunu biliyoruz. Her işte başarı onu severek yapmaktan geçer. Çocuğunuza küçük yaşta ders çalışmayı sevdirip başarıyı tattırırsanız, gelecek için onlara sağlam bir zemin hazırlamış olursunuz.

Elinizdeki bu kitapta çocukların derslerden korkup sıkılmadan çalışmaya nasıl istekli hale gelecekleri, ders çalışmayı çocuklara sevdirmenin yolları, öğrenmeyi ve akılda tutmayı kolaylaştırma teknikleri, anne babanın çocukla kurması gereken sağlıklı iletişim biçimi ve okulun öğrenme sürecindeki etkisi ele alınmıştır.

Özellikle okul öncesi ve ilköğretim öğrencileri için yararlı olduğunu düşündüğümüz “Çocuk ve Ders” kitabı, anne babalara yardımcı olmak için hazırlanmış bir rehber kitaptır.

www.sistem.com.tr

Yayın tarihi: 27.03.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (8)

cocugu bıktırmadan dersi sevdirmek cok zor gercektende kitap yararlıdır umarım

28.03.2011 13:08:01 gülşah kaplan

çok teşekkürler..bu kitabı mutlaka alıcam..arda küçük...ama ilerde çok işime yarıcak eminim bu bilgiler.. şimdi resim yapıyoruz karalamalar yapıyor..sıkılmadan zevk alıyor...ilerde ders çalışırken nasıl olacak bilmiyorum..

28.03.2011 10:49:07 sevgi şeker
8 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER