Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CHİLL-OUT FESTİVAL 2014 İÇİN HAZIR OLUN!

Chill-Out Festival 2014 için hazır olun!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
02.05.2014 - 13:59 | Son Güncelleme:

Müzikseverlerde bağımlılık yaratan Chill-Out Festival Istanbul Life Park’ta!

Chill-Out Festival Istanbul, müzikseverlere 2006 yılından bu yana en mutlu Pazar gününü yaşatmaya devam ediyor. 8 sene boyunca müzik kalitesi, hizmet anlayışı ve özgün atmosferiyle müzikseverlerde bağımlılık yaratmış olan Chill-Out Festival Istanbul, bu yıl Bahçeköy Life Park’ta 25 Mayıs günü gerçekleşecek.

Geçtiğimiz yıl 15.000 müzikseveri bir araya getiren Chill-Out Festival, İstanbul’un en büyük ormanlık alanında ve doğanın tam ortasında yer alan Life Park’ı dev bir festival kasabasına dönüştürüyor. Chill-Out Festival İstanbul, birbirinden farklı 4 sahnede 20’den fazla müzisyen ve grubu dinleyecek olan festival katılımcılarına, 12 saat boyunca çok çeşitli sanatsal ve kültürel aktiviteleri de deneyimleme imkanı sunarak bugüne kadar alışılagelmiş kendi standartlarının bir adım ötesine geçecek.

Sanatçılar: Goldfrapp, Mulatu Astatke, Brandt Brauer Frick, Plaid, Da Lata, Jaqee, Boogie Belgique, Baba Zula, Feathered Sun, Bob Moses, Django Django DJ, Ten Walls, Kadebostan, Robot Koch, Cantanca, Yakuza, Barış K, Ahu, Oceanvs, Orientalis, Jazztrover, O-Bee ve daha fazlası...

Biletler Biletix’te!

Yer: Bahçeköy Life Park

Tarih: 25 Mayıs 2014

Yayın tarihi: 02.05.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.