Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CAPİTOL’DE SAĞLIKLI YAŞAMI KEŞFET!

Capitol’de sağlıklı yaşamı keşfet!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
03.06.2014 - 17:20 | Son Güncelleme:

Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak interaktif bir sergiye imza atıyor.

Dilara Koçak ile Sağlıklı Yaşam Sergisi, sıra dışı konsepti ile 6 Haziran’a kadar kişisel vücut yapısını ve beslenme modelini keşfetmek isteyen tüm ziyaretçileri bekliyor.

Capitol Alışveriş Merkezi, Beslenme ve Diyet Uzmanı Dilara Koçak ile interaktif bir sergiye imza atıyor. Dilara Koçak ile Sağlıklı Yaşam Sergisi’ni gezmek isteyen tüm ziyaretçiler, vücut yağı ve kitle ölçer cihazı ile karşılanıyor. Boy, kilo, yaş gibi kişisel verilerini giren tüm ziyaretçilerin hücresel yağ oranı ve beden kitle endeksini öğrendiği sergide, her vücut tipi için farklı bölümler yer alıyor. 

Sergide; Normal, Fazla Kilolu, Şişman, Bel Çevresi Orta Risk ve Bel Çevresi Yüksek Risk olarak nitelendirilen vücut tiplerini simgeleyen 5 bölüm yer alıyor. Her odada, sergi ziyaretçilerini Dilara Koçak’ın onlara özel beslenme ve sağlıklı yaşam önerileri bekliyor. 

Dilara Koçak’ın tüm ziyaretçilere verdiği en önemli mesaj ise ‘Bugün Kendin İçin Ne Yaptın?’ sorusundan oluşuyor. 

Aç olan mideniz mi, duygularınız mı? 

Yaz mevsimi öncesinde fazla kilolardan kurtulmak ve beden sağlığına kulak vermek için beslenme ve diyet uzmanı Dilara Koçak’ın tavsiyelerini 6 Haziran’a kadar Capitol Alışveriş Merkezi’nin 1.katında görebilirsiniz. 

Tüyo kutusunu incelemeyi unutmayın

Yayın tarihi: 03.06.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.