Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BÜMED OKUL TANITIM GÜNLERİNE DAVETLİSİNİZ!

BÜMED okul tanıtım günlerine davetlisiniz!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
02.04.2015 - 16:15 | Son Güncelleme:

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği (BÜMED) Özel Anaokulları ve İlkokullar Tanıtım Günü 19 Nisan’da düzenleniyor.

BÜMED tarafından organize edilen Özel Anaokulları ve İlkokullar Tanıtım Günü’nün bu yıl onuncusu yapılıyor. Her sene çok büyük ilgi gören ve artık gelenekselleşen bu etkinlik ile “okul seçimi” konusunda velilere yol göstermek ve bu önemli kararı bilinçli tercihlerle yapmalarına yardımcı olmak amaçlanıyor.

BÜMED’de, 19 Nisan 2015, Pazar günü gerçekleştirilecek etkinlikte, veliler çocukları için en doğru okulu seçme kararını verirken Türkiye’nin seçkin özel anaokulları ve ilkokullarını bir arada tanıma fırsatını bulacaklar. Etkinlik, 10:30-17:30 saatleri arasında BÜMED bahçede tüm ziyaretçilere ücretsiz olarak açık olacaktır.

BÜMED Özel Okullar Tanıtım Günü’nde katılımcı okullar özel stantlarında okul yetkilileri tarafından temsil edilecek ve velilere her türlü sorularında yardımcı olacaklardır. Veliler okullarla tanışıp sorularını sorarken çocuklar da onlar için özel olarak hazırlanan aktivitelerle bugünü en eğlenceli şekilde geçirecekler. Sahne etkinlikleri, oyunlar, hediyeler ve BÜMED Bahçe’nin doğa içindeki ortamı çocukların da keyifli bir gün geçirmesini sağlayacak.

Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği sayıları 17.000’i aşan üyelerinden aldığı destekle, kariyer hizmetlerinin yürütüldüğü Boğaziçi Network hizmetleri, sosyal tesisleri, Kilyos BURC Beach, aylık BOĞAZİÇİ dergisi, interaktif portal, her yıl düzenlenen 100’e yakın, kültür, sanat, spor etkinlikleri ile üyelerine, mezunlarına, Boğaziçi Üniversitesi öğrencilerine ve akademik personeline hizmet vermektedir.

BÜMED, Sivil Toplum Kuruluşları kategorisinde 2005 yılı Ulusal Kalite Ödülü’nü kazanarak, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’da da bir ilke imza atmıştır.

Yer: Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği

Adres: Güney Kampüs Lojman Kapı Yanı 34342 Bebek/İSTANBUL

Tarih / Saat: 19 Nisan / 10:30-17:30

Yayın tarihi: 02.04.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.