Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

10 YIL GECİKMELİ BİR AŞK HİKAYESİ!

10 yıl gecikmeli bir aşk hikayesi!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
22.11.2014 - 14:00 | Son Güncelleme:

Özge Özpiriçci ve Sarp Apak, Karışık Kaset filmi için bir araya geldi.

Karışık Kaset tam bir aşk hikayesi! Uygar Şirin’in aynı adlı romanından uyarlanan filmin başrollerinde Sarp Apak ve Özge Özpirinçci yer alıyor. Film 21 Kasım’da sinemaseverlerle buluştu.

Müzik sevdalısı bir babanın, müzik sevdalısı oğlu olan Ulaş (Sarp Apak), İrem'e ( Özge Özpirinçci) olan aşkını bir karışık kasetle ilan etmek istiyor. Ama bu ilan-ı aşk ancak 10 yıl sonra gerçekleşebiliyor. Unutulmaz pop müzik şarkılarının eşliğinde başlayan tutkulu aşk, yine o şarkılar sayesinde yeniden ateşleniyor. Ulaş hayatına müzik yazarı olarak devam etmeye çalıştığı bir zamanda İrem’le tekrar karşılaşıyor. Ve hayatındaki eksikliğin tamamlandığını hissediyor.

Filmde deneyimli oyuncularda yer alıyor. Ulaş’ın annesi rolünü üstlenen Sevinç Erbulak’a baba rolünde ki Bülent Emin Yaşar eşlik ediyor. Ulaş ve İrem’in çocukluk hallerini ise Ulaşcan Kutlu ile Aslıhan Kapanşahin canlandırıyor.

Yayın tarihi: 22.11.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.