Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BİHİN EDİGE’NİN YENİ KİTABI: BİR VARMIŞ ÖTESİ YOKMUŞ

Bihin Edige’nin yeni kitabı: Bir Varmış Ötesi Yokmuş
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
11.01.2016 - 12:49 | Son Güncelleme:

Bugüne kadar çok ses getiren 7 kitaba imza atan yazar Bihin Edige, üzerinde uzun yıllar çalıştığı “Bir Varmış Ötesi Yokmuş” adlı yeni kitabıyla okurlarıyla buluşuyor.

Kişisel gelişim konusunda seminerler veren ve birçok kitabı bulunan Bihin Edige’nin “Bir Varmış Ötesi Yokmuş” adlı yeni kitabı şu cümlelerle başlıyor: “Peki, ben kimim? Etken miyim, yoksa edilgen mi? Bir şeyler yapabilir, bir şeyleri değiştirebilir miyim? Yoksa kader rüzgârının sürüklediği yere giden çaresiz bir yaratık mıyım? İşte bütün mesele önce bu soruları kendinize sormanızla, sonra bildiklerinizi veya bildiğinizi zannettiklerinizi sorgulamanızla ve cevapları aramanızla başlıyor.”

Bu soruların hepsinin cevabı, evrene holistik bakış açısını anlamakta yatıyor. Kendimizi var olan her şeyden ayrı görmeye devam ettiğimiz sürece acı çekmeye mahkûmuz. Ve çevremizdeki acıyı hafifletmenin anahtarı da yine bizim hayata yaklaşımımızda.

İşte Bir Varmış Ötesi Yokmuş bütün bu soruları kendimize sorarken ve cevapları ararken yolumuzu aydınlatacak bir rehber niteliğinde.

Koton Kitap etiketiyle raflara çıkan “Bir Varmış Ötesi Yokmuş” tüm kitabevlerinde!

Bihin Edige kimdir?

Adana doğumlu Bihin Edige, yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü’nde tamamladı. Satış ve pazarlama, halkla ilişkiler, reklam ve organizasyon alanlarında çalıştı ve aldığı eğitimler ve yaptığı araştırmalar doğrultusunda kişisel gelişim seminerleri vermeye ve kitap yazmaya başladı. Tanrıça Uyanıyor, Kontrol Kimde, Nerede Hata Yapıyoruz (Aydın Arıtan ile birlikte), Haddini Bil, Denge, Çırılçıplak, Arayış isimli kitapların da yazarıdır. KRT Kültür TV’de Holistik Kültür isimli programı hazırlayıp sunuyor, çeşitli vakıflarda aktif olarak görev yapıyor, halen TOVAK (Türkiye Toplum Hizmetleri Vakfı) Başkan Yardımcılığı görevini sürdürüyor.

Yayın tarihi: 11.01.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.