Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEBEK KONULU EN GÜZEL 12 FİLM

Bebek konulu en güzel 12 film
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
30.04.2016 - 11:06 | Son Güncelleme:

Birbirinden farklı konulara başrol olan bu anne adaylarını ve bebekleri izlediniz mi? İşte keyifle izleyeceğiniz bebek konulu 12 film...

1- BEBEK FİRARDA (BABY'S DAY OUT)

Bebek konulu filmler

Sevimli bir bebeğin üç işe yaramaz fidyeci tarafından kaçırılmasını konu alan 1994 yapımı Bebek Firarda, bebeğin başından geçen komik olayları anlatan muhteşem bir komedi. Birilerinin bebeği gizliden gizliye korumaya çalıştığı kesin!

2-BAK ŞU KONUŞANA (LOOK WHO'S TALKİNG)

Bebek konulu filmler

Mollie adında bekar bir anne, kendisine uygun bir erkek arkadaş aramaktadır. Fakat oğlunun daha iyi bir fikri vardır: Annesinin buluştuğu erkekler arasında hangisinin daha iyi bir baba olabileceğine karar vermeye çalışır.

3- RİCKY

Bebek konulu filmler

Sıradan bir hayat süren Katie ve Paco, tanıştıkları anda birbirlerine inanılmaz bir şekilde aşık olurlar. Bu iki insanın Rick adındaki bebekleri dünyaya gelerek ikisinin de hayatlarına muhteşem bir boyut kazandırmıştır.

4- 17 KIZ (17 GİRLS)   

Bebek konulu filmler

2008 yılında gerçekleşen bir gençlik başkaldırısında 17 kız, kendilerini reşitlere kanıtlamak için hamile kalır. Bedenlerini istedikleri şekilde kullanamadıklarından şikayetçi olarak bu durumu değiştirmek isteyen bu kızların her birinin farklı sorunları vardır. Feministlik duygusu kabarmış bu kızlar, dünyaya iyilikle bakacak çocuklarına kavuşmak istiyorlar.

5- BAŞIMIZA GELENLER (LİFE AS WE KNOW IT)

Bebek konulu filmler

Tek ortak yönleri birbirlerine duydukları kin ve vaftiz kızları olan Sophie’ye duydukları sevgi olan Eric ve Holly, Sophie için farklılıklarını bir köşeye koymaya mecbur kalırlar. Sosyal yaşamları yoğun olmakla beraber, aynı evde hayat sürmenin bir çözümünü aramalıdırlar.

DİĞER FİLMLER İÇİN GALERİYE TIKLAYIN!

Yayın tarihi: 30.04.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.