Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

BEBEĞİNİZİN GELİŞİMİ İÇİN KİTAP

Bebeğinizin Gelişimi için Kitap
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
09.03.2011 - 09:28 | Son Güncelleme:

Çocuk gelişimi için rehber.

Neslihan Kuloğlu Türker’den siz anne ve babalara bir armağan... Çocuğunuzun gelişimine bire bir şahit olmak için küçük örneklere dair bu kitap raflarda sizleri bekliyor!

Beyin hücrelerinin ve bağlantılarının gelişiminin, bebeğin çevresel farkında lığını, her yaş dönemindeki becerilerini, hayata karşı duruşunu etkileyeceği, mutlu olmanın ne kolay olduğu bilinci ile yapılabilecek pek çok şey olduğunu vurgulamayı sağlayan bu kitap sorunların en başta çözülmesine fayda sağlayacak.

Kitapta yazılanlar yapabilecekleriniz için birer örnek niteliğindedir. Daha çok okuyarak, araştırarak, gözleyerek, yaratıcılığınızı kullanarak bebeğinizin gelişimini daha fazla destekleyebilirsiniz. 1 yaşından sonra bebeğinizin becerileri daha hızlı artacak ve sizi sürekli şaşırtan özellikler sergileyecektir.

İleride “keşke” dememek için ilk 12 ayda elinizden gelenin en fazlasını yapmalısınız. Ancak ne ya-parsanız yapın öncelikli hedefiniz bebeğinizle birlikte mutlu zaman geçirmek olmalıdır. Gülün, güldürün. Eğlenin, eğlendirin. Yaşamda minicik bir bebekle oyun oynamaktan, birlikte zaman geçirmekten, tepkilerini izlemekten daha keyifli ne olabilir ki…

Yayın tarihi: 09.03.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.