Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

BABALAR GÜNÜ'NE ÖZEL...

Babalar Günü'ne Özel...
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
13.06.2011 - 10:01 | Son Güncelleme:

Sanda Spa, babanız için rahatlatıcı seçenekler sunuyor.

Sanda Spa, iş hayatının yoğun ve stresli temposundan uzaklaşmak isteyen babanız için çok rahatlatıcı alternatiflere sahip. Babanıza dinlendirici, rahatlatıcı, huzur veren bir masaj armağan edebilirsiniz.

“1 saatlik tatil” sloganıyla hizmet veren Sanda Spa, babanız için rahatlatıcı ve dinlendirici seçenekler sunuyor. Babalar Günü hediyenizi henüz seçmediyseniz, iş hayatının stres ve yoğunluğundan uzaklaşmak isteyen babanıza Sanda Spa’nın “Daddy’s Escape” seçeneğini hediye edebilirsiniz ya da Sanda Spa’nın geniş menüsündeki altmışı aşkın terapi seçeneklerinden birini seçebilir, şık tasarımlı hediye çekleri sayesinde babanız için unutulmaz bir armağan oluşturabilirsiniz.

Daddy’s Escape’i tercih eden misafirler, Sanda Breaks menüsünden 50 dakikalık bir masaj seçebiliyorlar. Birbirinden rahatlatıcı, gevşetici, kas gerilimini hafifleten ve esneklik sağlayan bu masajlar isteğe göre sert veya yumuşak baskılı uygulanabiliyor.

www.sandaspa.com
 

Yayın tarihi: 13.06.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.