Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ASTROLOJİ EĞİTİMİ ALMAK İSTEYENLERE MÜJDE!

Astroloji eğitimi almak isteyenlere müjde!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
20.11.2014 - 15:10 | Son Güncelleme:

Siz de astroloji dersleri görerek diploma sahibi olabilirsiniz.

Her yönü ile doğru astroloji eğitimi almak isteyenlere müjde! Aldığınız eğitim sonucunda astroloji sertifikalarına ve diplomasına sahip olabilirsiniz.

Amerika Birleşik Devletlerinde Washington merkezli KEPLER COLLAGE'de Türkçe Bölüm Başkanlığı açılarak 4 Aralık 2014 günü webinar üzerinden birebir Türkçe eğitimleri başladı.

10 dersten oluşacak bu kursun sonucunda başarılı olan her astroloji öğrencisine ara sertifika verilecektir. 

Diploma sahibi olabilmek için yapılması gerekenler:

Kepler College, 10 dersten oluşan kurs paketleri açmaktadır. Her bir kurs paketinde başarılı olan öğrenciler diğer kursa geçiş yapabilmektedir. 3 kursu tamamlayabilen öğrencilere sertifika verilmektedir. Bunun dışında harita hesaplama kursları verilmekte olup toplamda 12 kurs ve 2 harita hesaplama kursu alan öğrencilere diploma verilmektedir.

Kursa kayıt yaptırmak için bu linke tıklayın!

Yayın tarihi: 20.11.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

sayın yangelöncelikle astroloji kursu verilecek diye okuyunca gerçekten sevinç duymuştum amahevesim kursağımda kaldı.Astrolojinin bir bilim dalı olduğunu ve ülkemizde yanlış değerlendirilipfarklı düşünüldüğünü ve kullanıldığını sürekli söylüyordunuz.Ben isterdim kibu imkanı madem veriyorsunuzülkemizdeki her türlü ekonomik koşula sahip geniş kitlelere sunsaydınız.Üst düzey kesime hitap edilmesi beni çok üzdüülkemde dolar karşılığı ders almakbenim için lükssize başarılar.

27.11.2014 09:00:29 gülseren değirmenci