Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ANNELERİNİZİN SAÇLARI İPEK GİBİ OLSUN!

Annelerinizin Saçları İpek Gibi Olsun!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
05.05.2011 - 10:00 | Son Güncelleme:

Dermozinc, Anneler Günü için harika sürprizler hazırladı.

Dermozinc Anneler Günü için harika sürprizler hazırladı. 7-8 Mayıs tarihlerinde Carousel ve Palladium AVM’de kurulacak standlarda gerçekleştirilecek Anneler Günü etkinliklerinde annenizi ve sizi sürpriz hediyeler bekliyor.

Kadın ve erkek için farklı formülasyonlara sahip Dermozinc saç dökülmesini önleyici bitkisel losyon, içerdiği birçok doğal ve bitkisel ekstreler, aminoasitler ve vitaminler sayesinde saç kaybından şikayetçi hastalarda, doğal saç döngüsünün olması gereken duruma gelmesini sağlamaktadır.

40’ın üzerinde Alopesi hastası gönüllü ile yapılmış olan klinik testlerle, Dermozinc Saç Dökülmesini Önleyici Bitkisel Losyon’un, saç kaybı oranının normal seviyelere çekilmesini sağladığı, sağlıklı saç ve saç derisi oluşumunu desteklemeye yardımcı olduğu ve düzenli kullanım sürecinde saç dökülmesini % 113 oranında engellediği kanıtlanmıştır.

Dermozinc Saç Dökülmesini Önleyici Bitkisel Losyon, doğal saç döngüsünün olması gereken duruma gelmesine olanak sağlayan ve içeriğinde birçok bileşen, aminoasit ve vitaminleri barındıran kuvvetli, sinerjistik bir komplekstir.

Dermozinc saç dökülmesini önleyici bitkisel losyon tedavi edici nitelikte olup sadece ezcanelerden temin edilmektedir.

www.dermozinc.com

Yayın tarihi: 05.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (10)

Vayyyyy bizim eczaneye reçetesi gelen bir ürün bu. Ben sadece doktorlar biliyor bu ürünü sanıyordum, demek artık halka yönelik kampanyaları da varmış. Sevindim doğrusu, her hastaya uzun uzun anlatmaktansa gidip detaylı bir şekilde bilgi alırlar. Hastanedeki cildiyeci neredeyse hergün yazınca merak edip bende kullanmıştım. Saçlarım dökülmüyordu zaten ama sanki daha da sıklaştı. Fazla saç göz çıkarmaz :P

07.05.2011 01:40:33 Ali Ahşap

Bir arkadaşım kullanıyordu ben de onunkini denedim. Aklımda kalan şey nefis bir kokusu vardı.

06.05.2011 14:49:09 melis tejan
10 YORUMUN TÜMÜNÜ GÖSTER