Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ANNE ADAYLARI İÇİN BİR FİNCAN HUZUR

Anne Adayları için Bir Fincan Huzur
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
17.12.2010 - 10:50 | Son Güncelleme:

Çok özel bir zamanı kutlayan öyküler, anneler ve anne adaylarını anlatıyor.

Çok özel bir zamanı kutlayan öyküler, anneler ve anne adaylarını anlatıyor. Sadece annelerin yaşayabileceği benzersiz duygularla dolu bu kitap, raflardaki yerini aldı.

Colleen Sell'in kaleme aldığı 51 öyküde, 51 annenin annelik deneyimlerini okuyacak, eğer bir anne veya anne adayıysanız kendinizden bir şeyler bulacaksınız. Eğer annelerin o mavi tulum içerisinde büyüttükleri iseniz, annenizi ve anne adayı eşinizin yaşadıklarını daha iyi anlayacaksınız. Bu sıcak öyküleri okudukça annenizi daha çok seveceksiniz.

“Anne olmak zordur. Dokuz ay boyunca bir canı kendi bedeninde taşımak, yaşatmak ve büyütmek zordur. Anne olmak zordur: her an bedeninizde taşıdığınız bebeği düşünmek, onun için kaygılanmak zordur. Onun için hasta olmak, uykusuz gecelerin bitmesini beklemek zordur. Bir taraftan kendi bedeninin çok kısa sürede değişmesini gözlemek, giderek alınan kilolar sonucu hareketlerinizde yavaşlamayı hissetmek, diğer taraftan mide bulantısı, baş dönmesi ve her an bir şeylere aşermek zordur. Üstelik bütün bu zorluklar dokuz ay sonra sona ermez.

Annelik bir ömür boyu süren bir maceradır. Çocukları kaç yaşında olursa olsun her anne için çocukları her zaman korumak zorunda olduklar bir bebek olarak kalır. Onlar için kaygılanmaları hiçbir zaman bitmez. Anne olmanın güzelliği de bu zorluklar değil midir? Anneler bu nedenle güzel değil midir?

İster mavi, isterse de pembe tulumun içindeki güzellik ile siz annelerin önünde sayısız güzellikler olacaktır. Değil mi ki, siz anneler mavi/pembe tulumun içindeki güzelliğe sevgiyle bakıyorsunuz; değil mi ki, mavi/pembe tulumun içindeki güzellik size sevgiyle bakıyor… Annelik kardeşliğine hoş geldiniz.”

Anne Adayları İçin Bir Fincan Huzur kitabının ön kapağında sizleri küçük bir sürpriz bekliyor.

Dizinin Diğer Kitapları

Kadınlar İçin Bir Fincan Huzur 3. Baskı
Anneler ve Kızları İçin Bir Fincan Huzur 4. Baskı
Anneler ve Oğulları İçin Bir Fincan Huzur 5. Baskı

Yayın tarihi: 17.12.2010
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.