Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

“ANLATILMAYAN HİKAYELER” SANATSEVERLE BULUŞUYOR.

“Anlatılmayan Hikayeler” sanatseverle buluşuyor.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
03.12.2014 - 14:55 | Son Güncelleme:

Sergi, keşfedilmeyi bekleyen nice hikayeleri görünür kılmayı amaçlıyor.

5 genç kadın sanatçının eserlerinin yer aldığı “Anlatılmayan Hikayeler” sergisi; 10 Aralık 2014, Çarşamba akşamı sanatseverlerin ziyaretine açılıyor.

Sergide; Ayşegül Karakaş, Begüm Mütevellioğlu, Melike Kılıç, Lale Delibaş ve Güliz Baydemir’in eserleri yer alıyor. Sözlü ve yazınsal olarak anlatılmayan, ancak resmedilebilen hikayelere işaret eden “Anlatılmayan Hikayeler” sergisi; günlük hayatın temposunda gözden kaçan öyküleri, gerçekliğin baskısında unutulan masalları ve keşfedilmeyi bekleyen nice hikayeleri görünür kılmayı amaçlıyor. “Anlatılmayan Hikayeler”de; yükselen beş kadın sanatçının, her birinin kendine özgü tarzıyla saklı hikayeleri resmettiği eserleri sanatseverleri bekliyor.

“Anlatılmayan Hikayeler” sergisi; 10 Aralık 2014-31 Ocak 2015 tarihleri arasında, hafta içi her gün çalışma saatleri içinde TEB Özel Etiler Binası’nda sanatseverlerin ziyaretine açık olacak.

Yer: TEB Özel Etiler Binası

Tarih: 10 Aralık 2014-31 Ocak 2015

Yayın tarihi: 03.12.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.