Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

99 SAYFADA TÜP BEBEĞİ BEKLERKEN

99 Sayfada Tüp Bebeği Beklerken
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
17.09.2010 - 00:00 | Son Güncelleme:

Tüp bebek tedavisinin ana aşamalarının neler olduğu, tedavi sürecinin kadın ve erkek üzerindeki etkileri gibi pek çok sorunun cevabını veriyor.

Tüp Bebek tedavisi sürecinde ailenin psikolojisi konusunu soru cevaplarla işleyen “99 Sayfada Tüp Bebeği Beklerken” kitabı, tüp bebek tedavisi görmeyi düşünen ya da görmekte olan çiftlere, tedavinin çeşitli aşamalarında yaşanabilecek duygusal sorunlar ve olumsuzluklarla nasıl başa çıkılacağını anlatmayı ve çiftlere tedavi sürecinde rehberlik etmeyi amaçlıyor.

Çocuk sahibi olamayan çiftlerin psikolojik sorunları üzerinde uzmanlaşan Gonca Şensözen ile yapılan söyleşiden oluşan kitap, tüp bebek tedavisine kadının hazır olmasının neden önemli olduğu, tedaviye ailenin psikolojik olarak nasıl hazırlanması gerektiği, tüp bebek tedavisinin ana aşamalarının neler olduğu, tedavi sürecinin kadın ve erkek üzerindeki etkileri gibi pek çok sorunun cevabını veriyor.

99 Sayfada Tüp Bebeği Beklerken
Gonca Şensözen
Söyleşi: Nur Onur
İş Bankası Kültür Yayınları, 2010

Yayın tarihi: 17.09.2010
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.