Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

44 YILLIK AŞIK VEYSEL FOTOĞRAFI BU SERGİDE!

44 yıllık Aşık Veysel fotoğrafı bu sergide!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
18.10.2014 - 14:00 | Son Güncelleme:

Merceğimde 50 Yıl isimli sergide sanat dolu dakikalar geçireceksiniz.

50 yılını fotoğraf sanatına adayan usta sanatçı Ergün Çağatay, ‘Merceğimdeki 50 Yıl’ adlı eseriyle sanatseverlerle buluşuyor. Birbirinden değerli 80’i aşkın fotoğraflarla sizleri geçmişe götürecek. Ozan Aşık Veysel’in fotoğrafının da içinde bulunduğu bu sergi, 25 Ekim’e kadar ziyarete açık olacak.

Usta sanatçı Ergun Çağatay’ın “Merceğimde 50 Yıl” adını verdiği fotoğraf sergisi Ortaköy Afife Jale Kültür Merkezi Sanat Galerisi’nde, Beşiktaş ve Şişli Belediyeleri’nin himayesinde açıldı.Merceğimde 50 yıl Sergisi’nde sanatçının Moğolistan, Kırgızistan, Türkiye, Fransa ve Litvanya gibi farklı ülkelerde çektiği kültür karmasını ele alan 80’i aşkın fotoğrafı yer alıyor.

Çağatay’ın bugüne kadar çekilmiş yüzlerce fotoğrafı arasından seçerek sanatseverlerle buluşturduğu fotoğraflar içerisinde büyük Türk Halk Ozanı Aşık Veysel’in 1970 yılında çekilmiş bir fotoğrafı ise dikkat çekiyor.

Yayın tarihi: 18.10.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.