Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

21 GENÇ SANATÇI BİR ARADA!

21 Genç Sanatçı Bir Arada!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
29.05.2011 - 16:00 | Son Güncelleme:

Sonsuzluk – Eternity sergisi 1 Haziran’da açılıyor.

21 genç sanatçının eserlerinin bir arada olduğu “Sonsuzluk-Eternity” sergisi 01 Haziran 2011, Çarşamba günü açılıyor.

İstikrarlı çalışan, önemli çalışmalara imza atmış ve geleceğe büyük umutlar vaad eden sanatçıların bir araya geleceği “Sonsuzluk-Eternity” başlıklı karma sergide; 21 sanatçının toplam 50 eseri bulunuyor. Sergide, Gökhan Balkan, Kazım Karakaya, Tülay İçöz, Serdar Akkılıç, Çağatay Odabaş, Sezin Terzi, Seydi Murat Koç, Ceyda Caba, Erdinç Babat, Erol Doğaner, Kadir Ablak, Nevres Akın, Raşit Altun, Reşat Bayraktar, Semih Zeki, Melissa Mey, Emel Ülüş, Ferit Yazıcı, Sevinç Yıldız, Hülya Bakkal ve Gazi Sansoy’ın eserleri sanatseverlerle buluşuyor.

Cemal Batur tarafından 2007’de kurulan Tunca Sanat Galerisi’nin ev sahipliği yapacağı “Sonsuzluk-Eternity” sergisi; “bitirmemek” üzerine kurulu. Genç sanatçıların sergide yer alan eserleri; zamanın ve yaşamın içini doldurmanın, son derece soyut bu iki kavramı anlamlandırmanın yollarından biri olan “bitirmemek”i, “bitmeyeceğini bilmek”i vurguluyor.

“Sonsuzluk-Eternity” başlıklı karma sergi; 1 Haziran – 10 Temmuz 2011 tarihleri arasında 700 metrekarelik mekâna sahip Tunca Sanat Galerisi’nde ziyaret edilebilir.

Bilgi için: www.tuncasanat.com 

Yayın tarihi: 29.05.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.