Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

15 ŞUBAT’TA BELGRAD ORMANI’NA KOŞUN!

15 Şubat’ta Belgrad Ormanı’na koşun!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
10.02.2015 - 15:05 | Son Güncelleme:

Her yıl Macera Akademisi/MCRRacesetter tarafından ASICS sponsorluğunda düzenlenen Geyik Koşuları 15 Şubat’ta gerçekleşecek!

Asics, 2013 yılından bu yana patika koşularını Türkiye’de yaygınlaştırmaya ve teşvik etmeye devam ediyor. Her seviyede koşucuya uygun parkurlar, macera seviyeleri bekliyor. Engebeli ve dar patika yollarının bulunduğu koşuda 4, 14 ve 28 kilometreden oluşan parkurlar yer alıyor.

Çocuklar unutulmadı

Yaşları 4 ila 12 arasında değişen çocukların kazanma ya da kaybetme stresi olmadan doğada aileleri ile birlikte spor yapmanın keyfini yaşaması için Bambi Koşuları da düzenleniyor.

Tohum Otizm ve Koruncuk Vakfı yararına koşun

Sınırlı sayıda basılmış göğüs numarası 28km ve 4km için Koruncuk Vakfı’na,14km ve Bambi Koşuları için Tohum Otizm Vakfı’na yapılacak 25TL bağış ile 11 Şubat 2015 tarihine kadar alınabiliyor. Doğal bir ortamda spor yapmanın yanı sıra bir o kadar da eğlenceli bir aktivite sunan Geyik Koşuları’nı kaçırmayın!

Yayın tarihi: 10.02.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.