Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

100. YILA ÖZEL "FUAYE SOHBETLERİ"

100. yıla özel "Fuaye Sohbetleri"
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
04.12.2014 - 17:45 | Son Güncelleme:

Şehir Tiyatroları, sanatçılarla seyircileri buluşturuyor.

Şehir Tiyatroları 100. Yıl Kutlama Etkinlikleri kapsamında, “Şehir Tiyatrolarının 100. Yılında Sanatçılarımız Seyircisiyle Söyleşiyor” başlıklı fuaye sohbetleri düzenliyor.

İki ayrı kuşaktan sanatçının, seyirciyle bir araya geleceği ve sıcak bir sohbet ortamında geçmesi planlanan söyleşi dizisinde, Şehir Tiyatrosu’nun 100 yıllık tarihi, tiyatroya yıllarını vermiş sanatçıların kişisel bellekleri üzerinden seyirciyle paylaşılacak. Söyleşiler, Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi fuayesinde, iki haftada bir Cumartesi günleri 18.00 – 19.30 arasında gerçekleştiriliyor. 

100.yıl kutlama etkinlikleri kapsamında düzenlenen fuaye sohbetlerinin üçüncüsü, 6 Aralık Cumartesi günü 18.00’de gerçekleşiyor. Söyleşinin konukları sekiz yaşında, Şehir Tiyatroları’nda sahneye çıkmaya başlayan aynı zamanda başarılı dublaj sanatçılarımızdan olan Jeyan Ayral Tözüm ile on yedi yaşında Şehir Tiyatrosu’nda sahne almaya başlayan ve şu an Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmenliği'ni yürütmekte olan Erhan Yazıcıoğlu…


Yer: Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi

Tarih: 6 Aralık Cumartesi 18.00 
 

Yayın tarihi: 04.12.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.