Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

“112 ACİL” KANAL D’DE BAŞLIYOR!

“112 Acil” Kanal D’de başlıyor!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
24.07.2014 - 12:20 | Son Güncelleme:

Türkiye’de şimdiye kadar hiç yapılmamış bir reality programı!

Kanal D’de bugün, yapımını D Productions’ın üstlendiği, Türkiye’de şimdiye kadar hiç yapılmamış, “112 Acil” adlı, yeni bir reality programı başlıyor.

Gerçek insanlar, gerçek hayat öyküleri, yaşanan gerçek kazalar, ucundan dönülen felaketler ve yaşama tutunan canlar. Hepsi “112 Acil”de yer alacak.

Şehre karanlık indiğinde neler oluyor? Hastanelerin acil servislerinde 24 saat nasıl geçiyor, neler yaşanıyor? Ambulanslar yaşamın kıyısında gezenlere nasıl müdahale ediyor? Soluksuz izleyeceğiniz aksiyon dolu, yüksek tempolu “112 Acil” programında hasta ve kazazedelerin öyküleri olduğu kadar, beyaz önlüklü sağlık meleklerinin fedakârlık ve başarı öyküleri de yer alıyor.

“112 Acil”in ilk bölümünde neler yaşanacak?

Su dağıtım işinde çalışan ve en büyük tutkusu otomobiller olan Hüseyin Seçkin’in, güvenlik kameralarına yansıyan ve izleyenlerin gözlerine inanamayacakları kaza anı görüntüleri.

Üniversite öğrencisi Sinan Sencer, arkadaşının evini ararken şehrin karanlık sokaklarında başından bıçaklandı. Hafızasını kaybeden gencin dehşet anları ve yaşam mücadelesi.

Henüz 2,5 yaşında olan Zeynep Atalay’ın başına korkunç bir olay geldi. 5. kattan düşen beton parçası aşağıda oynayan Zeynep’in başına isabet etti. Beyin kanaması geçiren Zeynep yoğun bakımdaki uykusundan uyanabildi mi?

Heyecan, ölüm -kalım savaşı, kader ve mutluluk, hayata dönme anları ve sağlık personellerinin çabalarını tüm çıplaklığıyla ekrana getirecek “112 Acil” bu akşam Kanal D’de başlıyor!
 

Yayın tarihi: 24.07.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.