Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

SİNEM KOBAL KİMDİR?

Sinem Kobal kimdir?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
16.02.2016 - 12:31 | Son Güncelleme:

Sinem Kobal, 14 Ağustos 1987 yılında İstanbul’da doğan ünlü oyuncudur. Rize, Hemşinli bir ailenin kızı olan Sinem Kobal, dört yaşında başladığı bale eğitimine sekiz yıl devam etmiştir. Oyunculuğa ilk kez Dadı adlı diziyle başlayan Sinem Kobal kimdir, yakından tanıyalım...

14 Ağustos 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Rize, Hemşinli bir ailenin kızı olan Kobal, dört yaşında başladığı bale eğitimine sekiz yıl devam etmiştir.

SİNEM KOBAL KİMDİR? HANGİ DİZİLERDE OYNAMIŞTIR?

Royal Akademi'den diplomasını almıştır. Başarılı bir öğrenci olan Sinem Kobal, ortaokulda iken voleybol takımıyla ikincilik ve step birinciliği kazanmıştır. Şimdi ise latin dansı ve aikido sporu ile uğraşmaktadır.

sinem kobal

Dormen Tiyatrosu'nda aldığı eğitimle sanat hayatına giriş yapmış, henüz 13 yaşındayken ilk kez 'Dadı' adlı dizide rol almaya başlamıştır. Daha sonra bir sezon da Uygur Tiyatrosu'nda çalışmıştır.

EN SEVİLEN TÜRK KADIN OYUNCU

Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne ve Gösteri Sanatları Bölümü’nden mezun olmuş, hemen ardından 'Selena' dizisiyle oyunculuğunu konuşturmuş, o dönem adından sıkça söz ettirmişti. 'Selena' dizisi ile bir ödül töreninde En Sevilen Türk Kadın Oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

selena

Ardından 'Muhteşem Yüzyıl' dizisinde Ayşe karakterini canlandıran güzel oyuncu, 2010 yılı yaz ayında 'Küçük Sırlar' adlı dizide Su karakterini canlandırdı. 5 Şubat 2010'da 'Romantik Komedi' filminde Didem karakterini canlandırdı. 14 Şubat 2013'te yayınlanan 'Romantik Komedi 2' filminde, Kobal aynı karaktere can verdi.

sinem kobal

KENAN İMİRZALIOĞLU KİMDİR?

Halen birçok firmanın reklam filminde rol alan Sinem Kobal’ın şu sıralar Kenan İmirzalıoğlu ile olan birlikteliğinden çok fazla söz ediliyor.

 

Yayın tarihi: 16.02.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.