Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

'SENDEN BANA KALAN' VİZYONA GİRMEYE HAZIRLANIYOR!

'Senden Bana Kalan' vizyona girmeye hazırlanıyor!
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
08.04.2015 - 13:40 | Son Güncelleme:

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz’un, senaryosunu Levent Kazak’ın yazdığı filmin başrollerini Ekin Koç ve Neslihan Atagül paylaşıyor.

Son dönemlerde yıldızı parlayan genç oyunculardan Ekin Koç, filmde büyükbabasından miras kalan ancak mirasa alabilmesi için vasiyetini yerine yetirmek zorunda kalan genç milyarderi (Özgür), Neslihan Atagül ise; kendisini kendi gibi kimsesiz çocuklara adamış bir genç kız olan ‘Elif’i canlandırıyor. 18 yaşına girdiği gün, dedesinden kalan mirası alabilmesi için yerine getirmesi gereken vasiyet gereği köy okulundan mezun olması gereken Özgür (Ekin Koç), geldiği köyde hayatının en büyük sırrı ve aşkıyla tanışacaktır. Elif (Neslihan Atagül), Özgür'ü geçmişi ve yeni geleceğiyle tanıştıracaktır. Ancak Elif'in de bir sırrı vardır. Elif ve Özgür'ün beraber geçireceği günler Özgür'ün mirasa değil geçmişine, hatıralarına, aşkına ve çocukluğuna uzandığı bir yıl olacaktır.

Oyuncular: Ekin Koç, Neslihan Atagül, Zeynep Kankonde, Sabri Özmener, Tayfun Sav, Doğa Konakoğlu, DilaPekdemir, Buğra Özmüldür, Silvyo Behmoaras, Gamze Pelin Gökçe

Yayın tarihi: 08.04.2015
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.