Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

“HER ŞEY AŞKTAN” SEYİRCİYLE BULUŞUYOR!

“Her Şey Aşktan” seyirciyle buluşuyor!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.01.2016 - 12:53 | Son Güncelleme:

Andaç Haznedaroğlu’nun yönettiği; Hande Doğandemir, Şükrü Özyıldız ve Mithat Can Özer’in başrollerini paylaştığı “Her Şey Aşktan” 29 Ocak 2016’da vizyona giriyor.

“Her Şey Aşktan” filminin konusu şöyle:

Bir alışveriş merkezinde çalışan Pelin’in (Hande Doğandemir) hayatının aşkı ve aynı zamanda bir playboy olarak tanınan İlker (Mithat Can Özer) tarafından evlilik hazırlığındayken aldatılmasıyla gelişen trajikomik olayları konu alıyor. Pelin’e yaşadığı hayal kırıklıkları ve intikam dolu serüveninde ise yakışıklı bir rock davulcusu olan Burak (Şükrü Özyıldız) yol arkadaşlığı yapıyor.

KARAKTERLER

PELİN (HANDE DOĞANDEMİR)

Hande Doğandemir

26 yaşlarında, orta halli bir ailenin küçük kızıdır. Romantik, eğlenceli ve iyi niyetlidir Şık bir mağazada satış sorumlusu olarak çalışır. Alışverişi, kız arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi ve pasta yapmayı sever. Hayatının aşkıyla evlilik hazırlıkları yapmaktadır ancak çapkın nişanlısının onu aldatmasıyla hayatı tepetaklak olur.

İLKER (MİTHAT CAN ÖZER)

Her şey aşktan

30 yaşındaki İlker, Pelin’in nişanlısıdır. Kayserili zengin bir ailenin çocuğudur. Ailesinin tekstil işleriyle ilgilenmektedir. Pelin’i çok sevmesine rağmen, sorumsuz ve çapkın mizacı nedeniyle evliliğin sorumluluklarından kaçmaktadır.

BURAK (ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ)

Şükrü Özyıldız

27, 28 yaşlarında, yakışıklı, doğa tutkunu bir müzisyendir. Bir müzik grubunda davul çalmaktadır. Romantik, ayakları yere basan, esprili bir adamdır. Güvenilir ve yardımsever biri olan Burak, hiç ummadığı anda Pelin’in karşısına çıkarak, onun dönüşümüne, sadeleşmesine ve gerçek sevgiyi anlamasına yardımcı olacaktır.

OYUNCULAR

Hande DOĞANDEMİR, Şükrü ÖZYILDIZ, Mithat Can ÖZER, Hakan MERİÇLİLER, Öznur SERÇELER, Bala ATABEK, Dilşad ŞİMŞEK, Evrim DOĞAN, Sertaç AKKAYA, Sinan CECELİ, Erman ARDA

KONUK OYUNCULAR

Özcan DENİZ, Hakkı ERGÖK, Lale BAŞAR

Yayın tarihi: 25.01.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.