Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

“GANİ MÜJDE’NİN AKLINA GİRİP OYUNCU OLDUM”

“Gani Müjde’nin aklına girip oyuncu oldum”
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
 YAZARI TAKİP ET X
Röportaj:’ YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Merve Hazinedaroğlu
 
 

24.09.2014 - 09:40 | Son Güncelleme:

Güzel Köylü’nün Hikmet’i Ömür Özdemir ile keyifli bir sohbet…

Ömür Özdemir, Twitter kullanıcılarının tanıdığı ismiyle CeriLevis ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. İlk olarak Harem dizisinde Babayın Kemiği karakterine hayat veren Özdemir, şimdiyse Güzel Köylü’nün Hikmeti olarak karşımıza çıkıyor. Oyunculuğun yanı sıra köşe yazarlığı da yapan Ömür Özdemir, gelecek planlarından aşk hayatına kadar sorduğumuz bütün soruları içtenlikle yanıtladı.

Öncelikle sizi tanımayanlar için kendinizi tanıtabilir misiniz?

Öğretmen bir anne babanın ortanca çocuğuyum. Şile doğumluyum, işletme fakültesi mezunuyum. MSM ve Kadıköy Deneme Sahnesi'nde oyunculuk eğitimi aldım. Uzun yıllar ilaç mümessilliği yaptıktan sonra Twitter sayesinde hayatımın akışını değiştiren bir yola girdim. Bir süre Okan Bayülgen'in ekibinde editörlük yaptım. Sonrasında Cengiz Semercioğlu ile radyo programı, sonrasında İzzet Çapa'nın ekibinde editörlük yaptım. Akabinde bir Gani Müjde projesi olan Harem dizisinde oynadım. Derken Ömür Törpüsü adında farklı bir talk show programı yaptım. Şimdilerde de Güzel Köylü dizisinde yer almaktayım. Ayrıca her pazar Vatan Gazetesi'nde Ceri’nin Sayfası köşesini, her ay da Mens Health dergisinde Erkek Aklı köşesini yazmaktayım.

Oyunculuğa Harem dizisi ile başladınız ama bundan önce de bir Tv programınız vardı. Televizyona geçişiniz nasıl oldu?

Ömür Törpüsü Doğan Medya bünyesindeki netDcom’da yayınlanan bir programdı. Ama şu aralar ulusal televizyonlarda olabilmesi için format üzerinde çalışıyoruz. Gelen ünlü konuklarına çanak sorular sormayan, zorlayan, sinirlerini bozan bir sunucu ve hem onun hem de gelen konuklarının gariplikleri üzerine kurulu 5-6 dakikalık bir programdı. Çok beğenilmişti. Fakat netD'nin yayın politikasını müziğe kaydırması nedeniyle sonlandı. Ama Ömür Törpüsü muhakkak yeniden yapılacak.

Hiç izlememiş olanlar buradan izleyebilirler!

“GANİ MÜJDE’NİN AKLINA GİREREK OYUNCU OLDUM”

Güzel Köylü’nün Hikmeti Ömür Özdemir ile keyifli bir sohbet…

Harem dizisinde Mehmet Ali Erbil ile rol alıyordunuz, onunla çalışmak nasıldı?

Gayet güzeldi. Sadece o değil Nurseli İdiz, Levent Üzümcü gibi önemli oyuncularla oynamak çok heyecanlıydı. İlk dizi deneyimimde böyle usta isimlerle çalışmak nasip olduğu için çok şanslıyım.

Oyunculuğa geçişiniz nasıl oldu?

Oyunculuğa geçişim Gani Müjde'nin aklına girerek oldu diyebilirim. Harem'in proje aşamasından haberdardım. Gani abiyle Twitter'dan arkadaştık, ‘sosyal medyadan bir isim düşünmez misin?’ diye sordum. Oradan birinin olması dizinin daha çok konuşulmasını sağlar diye düşündüm. Davet etti ofisine, deneme çekimleri yapıldı ve role uygun bulunup kabul edildim.

Yayın tarihi: 24.09.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.