Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

''BAŞARIYA ZOR YOLDAN ULAŞMAYI SEVENLERDENİM!''

''Başarıya zor yoldan ulaşmayı sevenlerdenim!''
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
08.06.2014 - 00:00 | Son Güncelleme:

“Çak Bir Selam” albümüyle gündeme oturan Ayşe Hatun Önal’la keyifli bir söyleşi…

Uzun bir aradan sonra ‘’Çak Bir Selam’’ isimli albümünü piyasaya sunan Ayşe Hatun Önal, hayatmuzik.com’un müzik yazarı Ahmet Erten’in sorularını yanıtladı. İşte, o keyifli röportaj…

“YAPTIĞIM İŞTEN ÖNCE KEYİF ALMALIYIM”

Uzun bir aranın ardından “Çak Bir Selam” albümünü çıkardınız ve dinleyici ile buluştunuz. Bu kadar uzun aranın sebebi iyi şarkı yakalamak mıydı?

Bu soruyla çok sık karşılaşıyorum. Verdiğim aranın birebir müzikle alakası yoktu. İyi bir şarkı için altı yıl ara vermek zaten çok uzun bir süre. Benim verdiğim aranın sebebi biraz daha kişisel. Ara vermeye ihtiyacım olduğunu düşündüm. O arada enerji topladım, güç kazandım, biraz kendimde biriktirdim. Bunların üzerine de zaten en son geçtiğimiz yıl Birol Giray’la iş birliğimiz “Sen ve Ben” dinleyicilerle buluşmuştu. Zaman bir şekilde hızlıca geçti.

Kalbe Ben'le dinleyiciyi oldukça şaşırmıştınız. Çak Bir Selam'la ise büyük bir coşku verdiniz. Şarkıya gelen yorumlar nasıl?

Uzun bir ara vermeme rağmen yaptığım işten çok emindim. Emin olduğum için herhangi bir kaygı da taşımadım. Zaten ben önce yaptığım işten kendim keyif almalıyım. Ben keyif alırsam bu karşı tarafa da yansıyor. Bunun enerjisiyle de zaten şarkıya da çok güzel yorumlar geldi.

Hep tekli formunda projelerle mi müzikal yolculuğunuza devam edeceksiniz, uzun soluklu bir albüm projesi var mı gündemde?

Aslında bir albüm projesi yolda. Yaz sonu gibi yayımlamayı planlıyorum. Bu yüzden de yaz benim için biraz hareketli geçecek gibi görünüyor şimdiden. Şu an şarkıların hazırlanması sürecindeyiz. “Çak Bir Selam” bu yaza çok uygun bir şarkı oldu ama albüm için hazırladığım diğer şarkılar da birer hit olacak gözüyle bakıyorum. Şarkılar tamamlanınca önce bir single, ardından albüm mü yoksa direkt olarak albüm şeklinde mi ilerleriz onu şu an için kestiremiyorum.

Yayın tarihi: 08.06.2014
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.