Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

AYÇA BİNGÖL ANNE OLDU!

Ayça Bingöl anne oldu!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
25.02.2016 - 10:05 | Son Güncelleme:

Dün sabah saatlerinde ikiz bebeklerini dünyaya getiren Ayça Bingöl’ün 9 aylık serüveni mutlu sona erdi. Ayça Bingöl ve 15 yıldır evli olduğu Ali Altuğ, bebeklerine kavuştukları için çok mutlu.

Ayça bingöl doğum yaptı

Ayça Bingöl ve eşi Ali Altuğ, dün sabah saatlerinde ikiz kızlarını kucaklarına aldılar. Ünlü oyuncunun sağlık durumunda ise herhangi bir problemin olmadığı açıklandı. Çift, her ikisi de 2 kilo olan ikiz kızlarına Aylin ve Leyla adlarını verdiler.

AYLİN İSMİNİN ANLAMI

LEYLA İSMİNİN ANLAMI

AYÇA BİNGÖL KİMDİR?

Ayça bingölün hayatı

Ayça Bingöl, 16 Ocak 1975’te İstanbul’un Moda semtinde doğdu. Banka memuru olan annesi ve matbaacı olan babasının tek çocuğu olan Bingöl’ün 17 yaşında iken kardeşi Ilgın dünyaya geldi. Diş doktoru olmayı hedefleyen Bingöl, puanı tutmadığı için İstanbul Teknik Üniversitesi, Kimya bölümünde okumaya başladı ve aradan bir yıl geçtikten sonra oyuncu olma ümidiyle okulu bırakarak 1988 yılında konservatuar sınavına girdi. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olan Bingöl, 1996 yılında, yani öğrencilik yıllarında Dormen Tiyatrosu`nda profesyonel oyunculuk yaptı. Sinemlarda, dizilerde ve reklam filmlerinde oynayıp televizyon dizilerinde dublaj çalışmaları yaptı. “Lost” adlı yabancı dizideki Kate karakterinin seslendirmesini yaptı. Tiyatrocu Ali Altuğ ile 2001 yılında evlenen Bingöl, 2010-2013 tarihleri arasında ekranlarda olan “Öyle Bir Geçer Zaman ki” adlı dizide Cemile karakterini oynadı. 2011 yılında “Ay Büyürken Uyuyamam” adlı sinema filminde yer aldı. 2012 yılında İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda sergilenen “Çehov Makinası” adlı oyunda sahne alan Bingöl, 2014 yılında “Benim Adım Gültepe” adlı dizideki Gülümser karakteriyle ekranlara çıktı.

Yayın tarihi: 25.02.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.