Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ANGELİNA JOLİE, ÇOCUK SAHİBİ OLMAYI HİÇ İSTEMEMİŞ!

Angelina Jolie, çocuk sahibi olmayı hiç istememiş!
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
18.02.2016 - 15:25 | Son Güncelleme:

6 çocuk sahibi olan ünlü oyuncu Angelina Jolie, verdiği röportajda bir zamanlar anne olmayı hiç istemediğini itiraf etti.

Mutlu bir evlilik sürdüren 40 yaşındaki ünlü yıldız Angelina Jolie, bir zamanlar anne olmayı hiç istemediğini ve kendini anne olarak hiç düşünmediğini Assicoated Press’e verdiği bir röportajda açıkladı. 6 çocuğa sahip olan Jolie, röportajında “Garip bir durum… Hiç çocuk sahibi olmak istemedim. Hamile kalmakistemedim. Çocuk bakmak da istemedim. Kendimi anne olarak düşünmedim” dedi.

Angelina jolie ve çocukları

Başta anne olmayı düşünmese de sonradan bu durum değişti. 2000 yılında rol aldığı Tomb Raider filminin çekimleri için gittiği Kamboçya'da çocuklarla oynarken "Benim oğlum bu ülkede bir yerlerde" diye düşündüğünü anlattı. Jolie'nin Maddox isimli evlat edindiği ilk çocuk Kamboçya'dan...

Angelina Jolie ve oğlu

Angelina Jolie ve Maddox

Jolie, Battambang bölgesindeki kırsal kesimde yardıma ihtiyacı olan çocuklar için vakıf bile açtı.

Üç biyolojik, üç evlatlık çocuğu olmak üzere 6 çocuğu olan Jolie’nin evlatlık çocuklarından kızı Zahara Etiyopyalı, büyük oğlu Maddox Kamboçyalı ve en son evlat edindiği çocuğu Pax Thien ise Vietnamlı.

 

Yayın tarihi: 18.02.2016
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.