Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

LAZER LİPOLİZ İLE ZAYIFLAMAK MÜMKÜN MÜ?

Lazer lipoliz ile zayıflamak mümkün mü?
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
 YAZARI TAKİP ET X
Güncel Öztürk’ün YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

İnsan Heykeltraşı Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr.
UZMANA SOR
 
 

18.08.2017 - 00:00 | Son Güncelleme:

Tüm çabalarına rağmen zayıflamasının mümkün olmadığını anlayan kadın için başarısız diyetler ya da istenilen sonucun elde edilemediği diyetler sonunda estetik operasyonlar bir çare gibi görünmeye başlar. Peki, kilolu kişiler için iki beden incelttiğini söyleyen, vücuttan yağları uzaklaştıran estetik operasyonlar gerçekten de kısa sürede zayıf bir bedene ulaşmak için mucizevi bir çözüm müdür?

Sadece kadınlar değil, erkekler de kadınlar kadar düşünen taraf olabiliyorlar vücut şekillendirme konusunda. Peki ya cinsiyet ayrımı yapmadan güvenle uygulanabilen lazer lipoliz yöntemi bir zayıflama yöntemi midir?

Hayır, lazer lipoliz bir zayıflama yöntemi değildir. Lazer lipoliz yöntemi bölgesel incelme yöntemidir. Asla sizi zayıflatmayı vaad etmez. Eğer vaad eden kurumlar varsa güvenirliğinden şüphe edebilirsiniz. Çünkü zayıflamak, estetik operasyonlardan çoğunlukla bağımsız bir süreçtir. 

                             

Yayın tarihi: 18.08.2017
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.