Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

KUANTUM DOKUNUŞ İLE ALTERNATİF ÇÖZÜMLER

Kuantum Dokunuş ile Alternatif Çözümler
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
08.06.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

Etkili ve hızlı bir şifa tekniği.

Alternatif tıp her geçen gün daha da önem kazanırken, pek gün yüzüne çıkmamış yöntemler de daha fazla tercih edilir duruma geliyor. Bunlardan biri de Kuantum Dokunuş tekniği. Kuantum Dokunuş Uzmanı Duran Türkoğlu, bu tekniği ve mucizevi etkilerini anlattı.

Kuantum Dokunuş Nedir?

Yaşayarak deneyim edinme şansını yakalayanların anlayabileceği mucize bir şifa tekniğidir. Yaşam gücü enerjisi, insan zekasının üstünde bir zeka seviyesinde işler ve yaşayanla yaşamayanı ayırt eder. Kuantum-Dokunuş, nefesimiz yardımıyla, beden taraması yaparak çakralarımızla güçlendirip ellerimizle yönlendirdiğimiz çok güçlü ve hızlı sonuca varan enerji sistemidir.

Kuantum dokunuş yaşamadan inanması imkansız bir şifa sanatıdır, mucizelere açılan bir kapıdır, bir öze dönüş uygulama sanatıdır. Etkileri öylesine hızlı ve olağan dışıdır ki, hafif bir dokunuşla ağrıların azaldığını ya da yok olduğunu, açık yaraların hızla kapanmaya başladığını, kemiklerin kendilerini yeniden düzenlediklerini görebiliriz.

En kolay tarifiyle Kuantum Dokunuş, iki değişik enerji frekansına sahip bedenin bir araya gelip, enerjisi düşük olanın yüksek olana uymasıyla şifa sürecini başlatmasıdır diyebiliriz.

Uzaktakilere Bile Şifa Dağıtabilirsiniz

Kuantum Dokunuş uygulamak yemek yemek su içmek kadar kolaydır. Uygulayıcı 2 gün süren seminerde beden taramasını ve nefes tekniklerini öğrenip bu teknikleri hayata geçirir.

Kuantum Dokunuş şifa verme gücünü yanınızdaki birine uyguladığınız gibi uzaklardaki kişi ya da kişilere de uygulayabilirsiniz. Rahatsızlıkları fiziksel ya da ruhsal olarak sınıflandırmadan tüm bedene uygulanan Kuantum Dokunuş gücü bedenin kendisini şifaya açmasını sağlayacaktır. Richard Gordon’un dediği gibi “Beden kendisini şifalandırmak üzere programlandırılmıştır. Bize kalan şey sadece dokunmaktır.”

Kuantum Dokunuş ile Bitkiler Dahi Canlanıyor

Kuantum Dokunuş şifa verme gücü ile yediğimiz içtiğimiz her şeyi şarj edebiliriz. Böylece yiyecek ve içeceklerde bulunan katkı maddelerinin zararını önlemiş oluruz.

Evcil hayvanlarımız, enerjiyi çok iyi hissedebilen canlılardır. Onlara çalışırken sadece seyredin onlar gerekeni kendileri yapıyorlar. Kurumaya yüz tutmuş ya da kırılmış saksı çiçeklerimizi Kuantum Dokunuşla tekrar hayata döndürebiliriz.

Kuantum Dokunuş Tıbbın Yerini Almaz

Unutulmaması gereken bir nokta, Kuantum Dokunuş kesinlikle modern tıbbın yerini almaz. Modern tıbba yardımcı güç denilebilir. Bu güne dek her hangi bir yan etkisi duyulmamıştır. Zaten genel anlamıyla uyumlama tekniğidir. Uygulayıcının yüksek rezonansına şifacının (uygulamayı alan kişi) bedensel zekası kısa sürede uyum sağlayıp şifanın gerçekleşmesine zemin hazırlar. Uygulandığı her canlıyı doğal haline dönüştürme, toksinlerinden arındırma özelliği taşır.

Yayın tarihi: 08.06.2011
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

bana göre hayati önemi olan bir konu.çok ilgiliyim.

09.06.2011 19:00:36 özkan koç