Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

EN İYİ UYKU İLACI, ZİHNİNİZDEKİ HUZUR

En iyi uyku ilacı, zihninizdeki huzur
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
 YAZARI TAKİP ET X
Tufan Cansever’in YENİ YAZILARI yayınlandıkça e-posta yoluyla haberdar olmak ister misiniz?

Beyin Cerrahı Doç.Dr.
 
 

Çağın en büyük ihtiyacı “uyku”yu bir de tamamlayıcı tedavi yöntemleriyle de ilgilenen Beyin Cerrahı Doç.Dr.Tufan Cansever’e sorduk.

Üzerimizdeki ağırlıklardan kurtulmaya yardımcı olan en önemli kuvvet, düzenli akışını sağladığımız enerjimizde gizli. Gerekli seanslarla düzenlenen enerjimizle ve algı değişim teknikleriyle, zihnimizi meşgul eden düşüncelerimizin sesini kısarak, kabus olabilecek bir geceyi huzurla uyuyarak geçirmek elimizde.

BİOENERJİ NEDİR VE UYKUYA NASIL BİR KATKI SAĞLAR? 

Bioenerji; tüm canlılarda bulunan, çevresel ve duygusal uyaranlara rağmen, bedenimizin düzenli şekilde işlemesini sağlayan enerji türüdür. Özellikle psikolojik rahatsızlıklarda bioenerji ve algı değişiminin yeri oldukça değerlidir. Söz konusu “uyku” olduğunda vücuttaki tüm enerji akımının düzenlenmesi, zihnin açılması ve tüm bedenin negatif enerjiden arınması kuşkusuz uykuyu deliksiz kılan faktörlerin başında gelir. 

UYKU DÜZENİ KAÇ BİOENERJİ SEANSIYLA SAĞLANIR?


 

Çekilen sıkıntının süresine ve ağırlığına bağlı olarak üst üste yapılan üç ila beş seansta uyku düzenini oturtmak mümkün. Bu seansları belirli zaman aralıklarında tekrar etmek tedavinin kalıcı olmasını sağlayacaktır.

BİR BEYİN CERRAHI OLARAK TAMAMLAYICI TEDAVİ YÖNTEMLERİNE NASIL BAKIYORSUNUZ?

Bana kalırsa, tamamlayıcı tıbbın gücünden en fazla faydalanması gereken kişiler hali hazırda sağlık sektörü çalışanları olmalı. Bu adı üstünde “tamamlayıcı” tıp. Elbette aslolan, klasik tıp tedavisidir. Bunun yanında devam eden “algı değişimi” ve “bioenerji” uygulamaları çok daha hızlı ve kalıcı çözümler sağlar. Asıl iyileşme beynimizde, beynimizden hasta olan bölgemize gönderilen enerjide saklı. Bioenerji seansıyla düzenlenen enerji akımı birçok hastalığın tedavisinde klasik tıbba katkı sağlamıştır ve sağlamaya da devam edecektir.

Yayın tarihi: 05.04.2017
PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.
  
Bir yastıkta kocamakyeniCarpe DiemDolunay Kadıoğlu

Bir yastıkta kocamak

En ufak tartışmada yataktan giden kişilerden misiniz yoksa yaşanan tüm zorluklara, kavgalara rağmen yatakta kalıp beraber uyumaya çalışanlardan mı? Devamı >
Mavi yumurta diğer yumurtalardan daha mı faydalı?yeniAilenizin DiyetisyeniM. Turgay Köse

Mavi yumurta diğer yumurtalardan daha mı faydalı?

Mavi yumurta nedir? Mavi yumurtanın diğer yumurtalardan farkı nedir? Mavi yumurtanın faydaları nelerdir?Devamı >
Sivilceli cilde nasıl makyaj yapılır?yeniGüzellik SırlarıYasemin Fatih Amato

Sivilceli cilde nasıl makyaj yapılır?

Sivilceleri sıkmak ve kaşımak cilde kalıcı hasar verir. Sivilce oluşumunu önlemek için tüketilen besinleri de gözden geçirmek gerekir. Çikolata, dondurma, şekerleme gibi yiyicekler sivilce oluşumunu hızlandırır.Devamı >
Doğum kilolarını böyle verin!Sağlam Kafa Sağlam VücutAyfer Sağlam

Doğum kilolarını böyle verin!

Doğum sonrası kilolarından kurtulmak isteyen anneler, çocuğu ile spor yapmak isteyen anneler ‘Puset egzersizleri’ tam sizin için.Devamı >