Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

CİNSİYET DEĞİŞTİRDİKTEN SONRA HAMİLE KALDI

Cinsiyet değiştirdikten sonra hamile kaldı
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
17.11.2015 - 14:10 | Son Güncelleme:

Yaklaşık 10 yıl önce cinsiyet değiştirerek erkek olan 29 yaşındaki Kayden Coleman, 10 yıl sonra hamile olduğunu öğrendi.

Kayden Coleman, birkaç yıl önce sırt ağrıları çekmeye başladı. Çoğalan sırt ağrılarının sebebinin Coleman’ın hamile olması ortaya çıktı. Hamile olduğunu öğrenen Kayden Coleman’ın hayatı alt üst oldu çünkü böyle bir şeyin mümkün olamayacağını düşünüyordu.

ŞAKA İLE YAPILAN GEBELİK TESTİ POZİTİF ÇIKTI

Kayden

Ağrılar artıp geçmek bilmeyince beraber yaşadığı erkek arkadaşı ‘Bir gebelik testi alalım’ dedi. Aslında bu bir şakaydı ancak şaka ile yapılan gebelik testinin sonucu pozitif çıktı. Pozitif çıkan gebelik testi ile çift şoke oldu.

SEVGİLİSİNİN AİLESİ CİNSİYET DEĞİŞTİRDİĞİNİ BİLMİYORDU

Erkek hamile

Sevgilisi Elija’ın ailesi Kayden’in cinsiyet değiştirdiğini bilmiyordu. Bu yüzden Kayden’in hamile olduğunu öğrenen aile şoke oldu. Hamilelik sonrasında bu durum saklanmayarak aileler ile konuşuldu ve çiftin hayatları değiştirildi. Yeni bir eve taşınan çift daha sonra Azaelia'yı kucaklarına aldı ve eşcinsel evliliği yaptı.

Hürriyet

Yayın tarihi: 17.11.2015
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI
Bu habere henüz yorum yapılmadı.