Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

AŞIRI TERLEME SORUNU 2 SEANSTA SON BULUYOR

BU ŞİKAYETLE YAŞAMAK ZORUNDA DEĞİLSİNİZ.

Aşırı terleme sorunu 2 seansta son buluyor
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız

Terleme sorunu “elektromanyetik enerji tedavisi” sayesinde tarihe karışıyor. Peki, sistem nasıl çalışıyor, terleme sorunu nasıl son buluyor?

Ter bezlerinin aşırı çalışması yüzünden kaynaklanan lekeler, kötü kokular elektromanyetik enerji tedavisi sayesinde son buluyor. Dr. Mustafa Karataş, tedavi hakkında “Aşırı terlemeye karşı geliştirilmiş bu tedavi yönteminin kıyafetlerinizdeki ter lekelerini, ter ve vücut kokularını enjeksiyonsuz, neştersiz çözen son derece pratik, son derece etkili bir sistem” diyor.

Terlemek vücudun ısısını kontrol edebilmesi için tasarlanmış normal bir mekanizmadır. Fakat bu mekanizma gereğinden fazla çalıştığında, ortaya yukarıda anlatılan gibi hiç de hoş olmayan durumlar ortaya çıkar. Her sabah duş yapmanın, en güçlü deodorantları kullanmanın bile çözemediği bu kabus, yaz aylarında iyice korkunç bir hal alır. Bir bluz giymek, hatta yeni tanıştığınız birinin elini sıkmak bile bir cehennem azabına dönüşebilir.

SON DERECE ETKİLİ BİR SİSTEM

Aşırı terlemeye karşı geliştirilmiş olan bu tedavi sayesinde kıyafetlerinizdeki ter lekelerini, ter ve vücut kokularını enjeksiyonsuz, neştersiz çözen son derece pratik, son derece etkili bir sistem. Rahat etmeniz için bölge uyuşturulur, el aparatını koltukaltınıza tutar ve ter bezlerine enerji iletir. İyileşme dönemi gerektirmeyen tedavi sonrasında işinize, sosyal hayatınıza hemen geri dönebilirsiniz. İlk seanstan hemen sonra etkisini göstermeye başlayan tedavi tamamlandığında ise kalıcı sonuçlarla tersiz, kokusuz ve utanç verici anların olmadığı yaşamınıza başlayabilirsiniz.

Terleme

NASIL ÇALIŞIYOR?

Tedavi, doğru ter bezlerini hedef alarak yoğun terlemeyi durdururken, istenmeyen vücut kokularını da yok ediyor. Bu yenilikçi elektromanyetik enerjinin hassas ve kontrollü bir biçimde koltukaltı bölgelerinde bulunan apokrin ter bezlerini tedavi etmek için mikro enerji kullanır. Fazla aktif olan ekrin bezleri çok fazla terlemeye neden olurken, normalden daha çok çalışan apokrin bezleri ise istenmeyen vücut kokularının sorumlusudur.

TER BEZLERİNE NASIL ETKİ EDİYOR?

Ciltteki ekrin ve apokrin bezlerinin yerlerini belirlemek için cilde iyotlu bir boya sürülüyor. Elektromanyetik enerjisi yayarak ciltte hafif bir sıcaklık hissi yaratan el cihazı, ciltte bulunan ve çevresi su molekülleri ile sarılı olan ter bezlerini hedef alıyor. Isının etkisiyle ivme kazanan ve sürtünme nedeniyle daha da ısınan su molekülleri ter bezlerini bloke ediyor. Ter bezleri çalışamadığı için ter ve kötü kokular tam kalıcı olarak sizden uzak duruyor.

2 SEANSTA KALICI ÇÖZÜM

Terleme probleminin durumuna göre iki seans yeterli oluyor. Her seans yaklaşık 1 saat sürer ve maksimize etmek için 3 ay arayla iki seans önerilir, tedavi tamamlandıktan sonra işlemin etkisi kalıcılık sağlar.

PAYLAŞIM
  Yorum yazabilmek için lütfen üye girişi yapın
OKUYUCU YORUMLARI (1)

Eşimin el ve ayaklarında bu problem çocukluğundan beri var.Üniversite hastanesinde elektrolit ile tedavi gördü ve terleme el ve ayaklarda dur ama bu defa yüz ve baş bölgesinde ortaya çıktı.Bahsedilen 1 saat ve 3 seanslık tedavi ile anlattığımız şekilde bir başka bölgede baş göstermesin.Cevaplarsanız seviniriz.

21.09.2015 ismail Günyüzlü
  
Cinselliğin düşmanlarıCarpe DiemDolunay Kadıoğlu

Cinselliğin düşmanları

Yaşanan pek çok cinsel sorunun altında cinsel bilgi azlığı, yanlış inançlar ve kayıtlar ve iletişim sorunları yatmaktadır. Devamı >
Çocuğum okusun, büyük adam olsun!Eğitim YaşamıMürüvvet Adalı Uygun

Çocuğum okusun, büyük adam olsun!

Pek çok öğrenci okumaktan, okulların açılmasından sevinç değil, üzüntü duyar haldeler.Devamı >
Aldatma delilini mahkemeye sunmak artık suç değil!Adalet ve Sizİlker Türkgüler

Aldatma delilini mahkemeye sunmak artık suç değil!

Eşinizin sizi aldattığını düşünüyorsanız, hatta elinizde kanıtınız da varsa...Devamı >
20 dakikaPusulaSerap Duygulu

20 dakika

Kimse sizin 20 dakika ortadan kaybolmanızı dert etmez, dünya durmaz, işler aksamaz. Devamı >
Ambalajlı sütler hakkında gerçekler!Ailenizin DiyetisyeniM. Turgay Köse

Ambalajlı sütler hakkında gerçekler!

Uzmanından uzun ömürlü sütlerle ilgili merak edilenleri öğrendik.Devamı >
What dedin?Vira ViraElif Ebru Wibrew

What dedin?

Ne kadar meraklıyız dilimizi parçalamaya... El birliğiyle dilimizi pek bir güzel kanatıyoruz farkında mısınız?Devamı >
  
Sarımsak soymanın en basit yolu bu videoda!

Sarımsak soymanın en basit yolu bu videoda!

Sarımsakları bu yolla kolayca soyabilirsiniz.Devamı >
Çikolatadan kase yapmaya ne dersiniz?

Çikolatadan kase yapmaya ne dersiniz?

İhtiyacınız olan şeyler sadece balon ve erimiş çikolata!Devamı >
Aileniz için harika bir hatıra!

Aileniz için harika bir hatıra!

Ailenizin birleşmiş ellerinin bir kopyasını hatıra olarak saklamaya ne dersiniz?Devamı >