Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZYNP PP'NİN RÜYASI- RÜYADA ATATÜRK'Ü GÖRMEK

29.08.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zynp pp
Rüyamda zamanda yolculuk yapabileceğim bir şey icat etmiştim. Zamanda yolculuk yaparak Atatürk ün olduğu döneme gidiyorum. ATATÜRK bana doğum tarihimi soruyor ben kendiminkini diyorum ancak o zamanki evime geliyorlar ve nüfus kağıdıma bakıyorlar. Ama geçmişe gittiğim için doğum günüm ve ayım değişmiş. Bu arada evdekilerin hepsi günümüzdeki gibi. Eksikte yok. Sonra trkrar gidip geliyorum. Atatürk anlamasın diye ayağıma ısırgan otu sürerek şiş batırıyorum . Nüfus kağıdıma bakmıyorlar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Nüfus kağıdınızda yazan tarihi önemseyin. O yıllarda doğan biri ya da o yıllarda başlayan bazı gelişmeler, alınan kararlar ya da benzer şeyler bu günlerde hayatınıza bazı değişiklikler getirecek. Atatürk, devletle ilgili çok önemseyeceğiniz gelişmeleri simgeler. Bazen de Atatürk, onunla birlikte anılan ilkelerin bir sembolüdür. Bence özel hayatınızda ya da toplumsal anlamda genel hayatımızdaki değişimleri simgeliyor rüyanız. Devletle ilgili beklentiniz varsa olumlu sonuçlanacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA