Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

ZUMRA'NIN RÜYASI: RÜYADA ÇOCUĞUN DÜŞMESİ

29.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zumra
Ben eşimle 25 gündür ayriyim beni annemlere bıraktı gidis o gidis. Ruyamdada eşimle oyun oyun oynuyorduk çalgı vardı vardı çok az oynadık elimizi kaldırdık birkadın galiba kaynanamdi kiyamet gibi bağırıyordu sonra bizim genc bir akrabamiz öldü o adam o kadına birsuru kufur etti. Biz oynamadik geri . Uyandik sonra uyudum benim bir yasunda kizim var okul gibi biyere gitmisim kalabalık orda bana namaz kılıyormusun dediler bende evet dedim gerçekten kikiyrum sonra kizim 4 .kattan aşağı düştü ama sadece kafasi kanadı yuzume bakıyor ama donuk donuk ambuslana diyorum aradik diyorlar ama aramiyotlar baya ağlıyorum ama hiçkimse umursamıyor erkekler var okulda adamlar bir adam sadece kafasi kanadigi için bakti bseyi yok dedi .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Merhaba, rüyanızın ilk kısmı bilinçaltınızın bir yansıması. Çocukların düşmesi hayalkırıklığını, beklenen haberlerin gelmeyeceğini, beklentilerin yarıda kesileceğini haber verir. Bunlar sembolik olarak rüyanızın yorumu. Ancak küçük çocuklar söz konusu olduğunda her zaman rüyaların uyarıcı olma ihtimalini değerlendirmek lazım. Siz yine de çocuğu bu günlerde korumaya çalışın. Gözünüz üzerinde olsun.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA